Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - With love, Jenya Maksymenko
Añadido 06 dic. 2025

With love, Jenya Maksymenko

@JenyaMaksymenko
Número de suscriptores: 670
Fotos: 117
Videos: 8
Enlaces: 13
Descripción:
Цей канал — простір для моїх думок, інстайтів та натхнення. Тут я ділюсь своїми ідеями та досвідом, як поєднувати бізнес, стратегію та не нехтувати при цьому внутрішнім станом. Буде цікаво, легко і відверто.
Fuente

With love, Jenya Maksymenko | Роблячи цей ребрендинг, я проживала чимало страху, що я все занадто ус...

Logotipo de la comunidad de telegram - With love, Jenya Maksymenko With love, Jenya Maksymenko @JenyaMaksymenko
457 Vistas/Alcance 2025-12-29 09:22 Mensaje №177
Роблячи цей ребрендинг, я проживала чимало страху, що я все занадто ускладню, що створю щось, що буде важко донести, важко зрозуміти, важко реалізувати комунікаційно.Всі підходи до стратегії та бренд-стратегії, які я використовувала протягом багатьох років і ефективності яких досі повністю довіряю, будуються на тому, що тобі треба обрати чітке позиціонування, чітку стратегію, чіткий вибір на користь однієї речі через відмову від іншої. Навіть у бренд-платформі є класичне питання: “Проти чого ви б вийшли на демонстрацію?”, щоб максимально чітко окреслити, що для тебе важливо і що ти захищаєш.Цікаво, що весь світ навколо нас диктує саме цю логіку, безперервно створює цей простір вибору, де ми маємо постійно визначатися, на чиєму ми боці. Коли я обрала не обирати, я усвідомила, що склала собі задачу з зірочкою, яку реально складно реалізувати і комунікаційно, і стратегічно, складно з точки зору ринку, який звик до ярликів і коротких відповідей.Бо це, по суті, бунтарство проти правил, яких я сама ж дотримуюсь, і в ефективність яких вірю. Це порушення логіки, якій я присвятила роки практики. І водночас зараз це те, що відчувається як єдино можливий наступний крок, як еволюція того, що я робила досі.Я не хочу спрощувати заради того, щоб бути зрозумілою, і не хочу вписуватися в рамки “правильної” бренд-стратегії, якщо ці рамки вимагають від мене відмовитися від частини того, ким я є і що я бачу. Integration для мене - це вибір жити і творити зі складністю, витримувати напругу між протилежностями і створювати з цього щось нове, навіть якщо це означає йти повільніше, пояснювати довше і ризикувати бути незрозумілою для тих, хто ще не готовий. Вчора в каналі від мене відписалося 10 людей. Це реально страшно обирати вузький шлях, коли знаєш, як іти широким.Але я хочу відчувати резонанс з тими, хто вже відчуває те саме у своєму житті і бізнесі, хто шукає інструменти для роботи зі складністю, а не спосіб її уникнути. І я обираю говорити саме для вас через страх і сумніви, навіть усвідомлюючи ціну цього вибору 🤍