Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Канал Лучкова
Añadido 14 jul. 2024

Канал Лучкова

@IvanLuchkovChanel
Número de suscriptores: 18 823
Fotos: 3,200
Videos: 375
Enlaces: 2,040
Descripción:
Реклама та співпраця [email protected]
Fuente

Канал Лучкова | Рано чи пізно це мало статися. Xiaomi SU7 розбився. Троє загиблих. Акц...

Logotipo de la comunidad de telegram - Канал Лучкова Канал Лучкова @IvanLuchkovChanel
11 000 Vistas/Alcance 2025-04-01 08:47 Mensaje №7383
Рано чи пізно це мало статися. Xiaomi SU7 розбився. Троє загиблих. Акції Xiaomi падають.Новий електромобіль SU7 від Xiaomi, який мав стати вбивцею Tesla, розбився насмерть. Буквально. Про це повідомляє Bloomberg. Аварія сталася 29 березня в провінції Аньхой. Авто вилетіло з траси, загорілося і… згоріло практично повністю. Уцілів тільки сталевий каркас. За повідомленнями місцевих медіа, загинуло троє людей, під час пожежі двері автівки заблокувалися і люди не змогли вибратися. Xiaomi в офіційній заяві це, звісно, “не уточнила”.Але ось що дійсно важливо:ADAS — система допомоги водієві — була активна менше ніж за 20 хв до аварії.Машина встигла видати купу попереджень: “не тримаєш руки”, “перешкода”, “будь уважним”.Водій взявся за кермо — і буквально через кілька секунд авто врізається і спалахує. І це виглядає максимально «крипово» тому що за тиждень до аварії сам Лей Цзюнь знявся в рекламі автівки демонструючи спеціальний захисний матеріал для акумуляторів показуючи як гарбуз загорнутий в цей матеріал не постраждав впавши з великої висоти. Сам СЕО компанії зробив піар про те, що акумулятори в їх автівках найбезпечніші і людині нічого не загрожує. На тлі трагедії акції компанії в Гонконзі впали на 6,1%, продовживши загальне падіння до 18%.Інвестори побачили замість “революції на колесах” — пожежу у прямому ефірі.І, як сказав один китайський банкір, “після аварії вже ніхто не дивиться на ці $5,5 мільярда фінансування — дивляться на дим”.Можна було б написати «до автівок Xiaomi не звикаємо», але такі новини з Китаю в принципі нікого не дивують, навіть більше, вони доволі передбачувані. Зараз десь зітхнув Ілон Маск, бо його Tesla палають без людей в середині, люди самі їх підпалюють.