Fuente
Ірина Захарченко | У Бородянці відзначили третю річницю визволення громадиСьогодні на цен...
388 Vistas/Alcance
2025-04-02 11:04
Mensaje №1131
У Бородянці відзначили третю річницю визволення громадиСьогодні на центральній площі біля Палацу культури відбувся захід, присвячений третій річниці звільнення Бородянської громади. У ньому взяли участь представники місцевої влади, волонтери та мешканці, які згадували події лютого-квітня 2022 року, коли громада перебувала під російською окупацією.Під час повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року Бородянка зазнала значних руйнувань. Внаслідок обстрілів та авіаударів було знищено понад 2 200 об'єктів житлової та соціальної інфраструктури, включно з адміністративними будівлями, школами та лікарнями. З 26 лютого по 1 квітня громада перебувала під окупацією, переживши блокаду, нестачу їжі, води та медикаментів. Окупанти розстрілювали цивільних, нищили автомобілі, мародерили.Завдяки Збройним силам України та спротиву місцевого населення у квітні 2022 року Бородянку звільнили.«Сьогодні ми згадували загиблих героїв, які віддали життя за нашу незалежність і за нашу Бородянку. Дякуємо за можливість бути вдома – хоч і без даху над головою, але вдома. Бородянка не скорилася. Ми боролися кожен на своєму рівні: допомагали, волонтерили, евакуйовували, прихистили знайомих, подали руку допомоги. І в цьому наша єдність. Ми – українці», – зазначила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.Facebook| Instagram| Telegram