Fuente
Ірина Захарченко | Десять років Бородянка була в стані застою.Дві каденції Сахарука закін...
698 Vistas/Alcance
2025-01-18 11:26
Mensaje №1065
Десять років Бородянка була в стані застою.Дві каденції Сахарука закінчилися для населеного пункту економічним провалом.Він зробив все, щоб останній бізнес вийшов з селища. Люди кажуть, що місцеві побори під прикриттям близької подруги підсудного Дубінського - депутатки Смаглюк-Василевської «розділили» громаду.Підрядники, яких давала депутатка для відновлення - розграбували зруйновану Бородянку. За роки управління Сахаруком (та його лобіювання Василевською-Смаглюк) - жодного інфраструктурного обʼєкту. Величезний дерибан землі та комунального майна.Війна показала їхнє справжнє обличчя.Поки я з громадою були у підвалах і думали, як передати один одному їжу та воду, то Сахарук нашу Бородянську громаду покинув і просто втік, як щур.Василевська-Смаглюк же в перший день повномасштабного вторгнення закликала людей залишатися вдома. Прикро, що вона досі не вибачилися перед людьми.Народній депутатці є що втрачати в Бородянці. Ну дуже вона полюбляє підрядитися на відбудові. Бо куратор цієї пані - Дубінський - у вʼязниці. Там і державна зрада, і незаконні виїзди. До речі, закордонний відпочинок ця пані теж любить влаштовувати за рахунок службових відряджень. Але то вже справа НАБУ.Все буде добре у Бородянці. Без народної і без колишнього.Facebook| Instagram| Telegram