Fuente
Inky Love🧚♀️ | Десь давно ще у далекому дитинстві, певне кожен з нас встиг спробувати...
352 Vistas/Alcance
2026-04-01 13:24
Mensaje №928
Десь давно ще у далекому дитинстві, певне кожен з нас встиг спробувати цей легендарний напій.Легкий, газований, з яблучним соком -той самий смак, що одразу повертає в безтурботні часи. Він містить декілька смаків, і не містить барвників. Цікаво, який ваш був улюблений смак? Груша, яблуко, вишня чи лимон? 🧐Ми пропонуємо Вам зануритись у подвійну ностальгію і згадати це, у нашому мемному кавері «ЖИВЧИК», який підготувала для вас Sontheia 💚І, до речі… ви бачили ціни зараз? Сподіваємося, не доведеться невдовзі переробляти кавер через чергову кризу 😅 😅Дякуємо за роботу:Вокал, тюнотайм та текст пародії: Sontheia Редагування та ідея релізу: Ferrazik Ілюстрації та анімації: Zohabio Зведення: Vlad Blade (вітаємо нашого нового звукаря з першим релізом 🎉)Відео: LockedMemoryКонтроль звуку: Xomyak Watafaque Швиденько йдіть переглядати наш мемний реліз, дуже сподіваємось вам сподобається такий формат.А також, обов’язково, давайте нам зворотній зв'язок, ми все бачимо та читаємо. Ласкаво просимо до перегляду ✌️