Fuente
Rando.Log | Овсій - Блох | Починалось все доволі таки весело 😀 трішки пофоткались з житомирським ...
676 Vistas/Alcance
2025-11-30 15:35
Mensaje №1515
Починалось все доволі таки весело 😀 трішки пофоткались з житомирським асфальтом та поїхали його підкорювати. А далі ПИЗДА. Поле все розкисло. Глина як масло. І всі нормальні люди пішки пішли. А я вирішив підкорити поле з глиною. Метрів 500 проїхав. А потім глиною ланцюг закидало настільки, що він заклинив і вивернув задній перемикач на 90 градусів. Перемикачу пизда. В декількох місцях в м'ясом все повиривало. Зато тепер я знаю, що півень на 3Т, сука міцний😟 Погнувся, але не зламався. Для чого він там - я тепер навіть не знаю. Потім трохи відмили в калюжі вєліки, позгрібали глину з ланцюга, щоб можна було знайти замок. Вкоротив ланцюг. Пополоскав його в калюжі від залишків глини. Зробив сінгл спід. Але воно ніфіга нормально не працює. Ланцюг скаче по зіркам. І коли допригує до великої зірки, то затягується так, що аж крутить важко. Через кілька км такого пєдалірованія у мене тупо відвалилась велика передня зірка. Якось намагався її прикрутити, але там сука торкс, а не шестигранник. Хрєн ії нормально прикрутиш.