Fuente
Першоджерела. Ігор Фріс | ПРО РАДУ…Можна багато говорити, чому Рада стала не ефективною. Можуть ...
1 550 Vistas/Alcance
2026-03-13 19:52
Mensaje №633
ПРО РАДУ…Можна багато говорити, чому Рада стала не ефективною. Можуть бути різні чинники. Термін каденції 7 років. На який багато хто не очікував і пересиджує вже чотири. Загальна втома і відсутність сімʼї поруч. Депутати теж люди і теж на них впливає війна. В багатьох сімʼї не поруч. Низькі зарплати, теж чинник. Багато хто вирішив в 2019 році змінити достойно оплачувану роботу (і я теж) на депутатську зарплату, невідоме пожиттєве пепство, декларування та інші «плюшки» (гарне слово в контексті 🙂)))), хейт всього що робиться не залежно від позитивних наслідків для суспільства (і таке буває в більшості випадків), але готовий був це тягнути певний час задля змін і віри про зміни. Частину життя. Але не все життя. Когось дістало, те що він заручник ситуації.Всі уряди про щось домовляються з партерами, а робити це мають депутати.І хаять за це саме їх. Є напевно ще щось. Але мені здається що всеж - інше. Наприклад моя позиція по голосуваннях. Ще на початку каденції я не проголосував за реформу ВРП. Неконституційну на мою думку. А потім визнану неконституційною Конституційним судом. В час коли голосували всі і за все. В турбо режимі. 2019 рік. Потім я не проголосував за закон про землю. І працювати він почав лише тоді, коли прийняли мій закон, який вирішував питання, що його блокували. Потім я не голосував за реформу ФОП, реєстратори касових операцій, податкові новації та тиск на бізнес, купу питань щодо змін в КПК та інші норми, які на мою думку, яка була відмінна від думки фракції, були незаконними, неконституційними, неліберальними та неринковими. І це не залежало від зарплати чи чогось іншого.Це така собі професійна деформація - не можеш голосувати і підтримувати норми, які для тебе не є адекватними і відповідними основному закону. Мені здається, зараз це розуміння, разом з іншими думками приходить і до моїх колег, які постійно голосували за. А я і далі в Раді, і далі не підтримую те, що вважаю за хибне. Зараз закон про OLX. Який замість звичайного закону про цифрові платформи включав норму - плати податки сьогодні, а держава тобі може їх відшкодує наступного року. Так не працює. Заяву про складання повноважень не писав.По-перше це присяга.Може для когось пафосно. Але для мене, дав слово - тримай.Інакше руку потім не потиснуть.Та й навіть для тих хто написав навряд знайдеться 226 голосів за, щоб їх відпустили. По-друге.А хто тоді буде проводити те, за що Рада завжди голосує за.Мінімум 238 голосів.А дуже часто 280-290.А бувалі часто і конституційна більшість. (Апдейт - дякую колегам за довіру!!!)Тому тягнемо лямку і далі. Дотримуючись принципів про які написав. Переможемо і Пересилимо. Тримаймося.