Fuente
Першоджерела. Ігор Фріс | Знаючи, що можливість не подавати декларації, це тимчасове явище, яке ...
245 Vistas/Alcance
2023-09-05 18:48
Mensaje №497
Знаючи, що можливість не подавати декларації, це тимчасове явище, яке викликане війною, 30 здається березня 2022 року і в двадцятих числах березня 2023 року, я подав декларації. Тихо. Без галасу. Сформувавши звітність на базі попередніх даних. Трошки бикував реєстр - не приймало якісь окремі поля, але за допомогою спеціалістів НАЗК - вдалося. Сьогодні відновили обовʼязок декларуватися. До 31 січня 2024 року це мають зробити всі декларанти. Прикро що не підтримали правки щодо узагальнюючих розʼяснень НАЗК, щодо декларування майна в користуванні на підставі довіреностей, якого ніколи не було в користуванні (так є така фішка коли довіреність дають на когось і вписують тебе, а ти ні сном ні духом про неї), щодо вартості майна в користуванні і декількох важливих але технічних правок. Але вцілому багато позитивних норм. Я голосував за відкриття декларацій суспільству. Кому не має що приховувати і все що він декларує зароблено роками чесною працею із сплаченими податками - переживати не має змісту. Але голосів не стало. Коли зʼявиться можливість відкрити мою - зроблю не вагаючись. Там нічого нового. Але знову наголошую - ПЕПи це зло. Яке знищить державну службу, знищить моє право повернутися в професію, протирічить конституції в частині зворотньої сили закону. Тому я категорично проти ПЕПів. Тримаймося!