Fuente
Першоджерела. Ігор Фріс | Вчора міська рада мого міста, вирішила що вони будуть вирішувати тепер...
2 080 Vistas/Alcance
2025-06-28 05:09
Mensaje №622
Вчора міська рада мого міста, вирішила що вони будуть вирішувати тепер і за жінок. Що і як їм робити. Лишати чи ні дитину. При цьому, як я зрозумів вирішили звернутися до законодавців з цього приводу і проголосували відповідне звернення. Ну по перше. Ніхто і ніколи в раді, як мінімум за той час, коли я виконую представницькі функції, не розглядав звернення міських та обласних депутатів. При чому звернень таких на моїй памʼяті оголошували безліч. Для чого це робиться от точно не знаю. Не має в повноваженнях ВРУ розглядати звернення місцевих рад. Скоріш за все це політичне рішення, яке направлене для висловлення позиції, а не законодавчого регулювання. Ну і про саму суть питання. На моє переконання, вирішувати що і як робити, повинна жінка. Не депутати. Ні місцеві ні загальнодержавні. Тому якщо і зʼявиться колись такий проект, навряд мій голос буде отримано в його підтримку. ПС. Політиканство в таких чутливих питаннях неприпустимо. Краще займіться дорогами в місті. Тут більше поле для маневру.