Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Першоджерела. Ігор Фріс
Añadido 12 oct. 2021

Першоджерела. Ігор Фріс

@IgorFris
Número de suscriptores: 1 414
Fotos: 205
Videos: 32
Enlaces: 54
Descripción:
Все з перших рук. Думки. Аналітика. Законотворчість.
Fuente

Першоджерела. Ігор Фріс | Вчора Рада проголосувала про викуп комунального та державного майна бе...

Logotipo de la comunidad de telegram - Першоджерела. Ігор Фріс Першоджерела. Ігор Фріс @IgorFris
1 640 Vistas/Alcance 2025-04-17 11:52 Mensaje №614
Вчора Рада проголосувала про викуп комунального та державного майна без врахування норми «про невідʼємні покращення». Тобто з моменту прийняття закону викуп буде йти за прозорою формою - аукціон і хто більше заплатить той і власник. Нормально і абсолютно прозоро. Я не голосував за закон. Тому що 😈 як правило в деталях. Є правила законотворчості, які називаються нормами зворотної сили закону. Тобто не може закон порушувати права тих, які їх мають і сумлінно виконують норми закону до моменту його прийняття. Так і тут. Якщо особа застосувала норми закону і отримала рішення про викуп з такими невідʼємними покращеннями (пройшла всі процедури та процеси визначені законом на сьогодні) і не встигла оформити договір щодо викупу - закон не може обмежити її в такому праві. Правка 133, мого авторства вирішувала цю проблему і дозволяла дооформити таким особам свої права. І друге. Якщо особа здійснила весь комплекс дій та покращень, але закон який прийнято говорить про те, що тепер викуп лише на аукціоні, така особа повинна мати переважне право придбати таке майно за найвищою ціною яка запропонована на аукціоні або вимагати від переможця відшкодування своїх внесків в покращення. Це була 16 правка. Обидві не підтримані парламентом. Тому я не підтримую такі закони, коли закон застосовує зворотню силу для осіб, які законно отримують права і виконують обовʼязки, а держава порушує їх право. ПС. Нічого не приватизовую, не покращую і не маю знайомих і ти більше рідних які це роблять. Так зразу для дописувачів.