Fuente
HundMW🫗 | Відповім на анонімки/відповіді будуть в цьому ж пості/t.me/non1m_bot?s...
131 Vistas/Alcance
2025-12-08 09:18
Mensaje №3739
Відповім на анонімки/відповіді будуть в цьому ж пості/t.me/non1m_bot?start=bfzpj
🧑🏽🤝🧑🏾: Добрий день, як вам ідея в майбутьному зробити комішку як юч стікерпак з 6-9 наліпок персонажа для тг або іншої соц мережі(ВАЙБЕР😲😲😲😲😲😲😲🤯🤯🤯) фурі(або не фурі) –Мені здавалося що я вже відповідав в точності на таке саме питання, ахїх, Ідея справді хороша, але не знаю чи буду я ще займатися замовленнями, хочу віддати повністю себе написанню комікса (боді рентал)
🚵🏻♀️: ідея хороша
– а
🧑🏽🤝🧑🏾: Розкажіть будь ласка про найгірший фандом в якому ви були, не враховуючи ті що були прямо повʼязані з роснею
–немає в цьому досвіду, дуже мало комьюніті де я перебуваю, та кожна компанія зацікавлених людей різна, тому судити щось по одній компанії таке собі.За життя десь я перебував прям перебував мабуть тільки в трьох комьюніті..
💱: які у тебе фетиші?
–ев, ну, Ем, не знаю, мазохізм це вважається фетішем?
🕴🏽: наскількі ти знаєш англійську, та де ти її вчив?
Знаю не прям добре, але знаю, найбільше вивчив через англомовних друзів, та ам.. ну.. через Character AI... Мені подобалося рплеїти..
🧑🏻🌾: чи у вас були застої у скілу в малюванні? як ви їх вирішували?
- прямо зараз це відчуваю, але без поняття що робити, вивчаю нове, експериментую (але не дуже маю часу на це)