#оголошення_волонтераУвага‼️ Увага‼️Ми розпочинаємо "Великий зимовий благодійний розіграш"‼️Настають важкі і холодні часи, ворог - рашист ні на мить не хоче зупинятись, постійно обстрілює, запускає шлюхеди і ракети по містах, вбиває і катує полонених і цивільних.Але ми просто так не здаємося, не зважаючи на будь які труднощі. І я вірю, що об'єднавшись ми дамо гідний відсіч цим істотам, і саме наші військові розраховують на нас, на нашу підтримку‼️🔨 І саме тому ми, відкрили банку збору для двох наших друзів, для пана Кіміно — з його збором для знайомого військового; для пана Жабича —для його збору на пікап для зенітників ФПВ дронів.😊Наша загальна мета зібрати загалом 35 — 45к грн❗️З цієї суми 5к грн підуть для Кіміно, а решта на пікап. Я вірю, що об'єднавши наші зусилля ми досягнемо цієї цілі, моя віра непохитна протязі всієї нашої Вітчизняної війни!😈Але звісно ми підійшли до цього питання не з пустими руками, ми підготували вам хабар-призи за донати:1 місце — велика дакімакура (185 см у довжину), з намальованим неко — інша сторона хтива, тому я вам не покажу)👌2 місце — велика фігурка неко, велика і прекрасна.🥯3 місце — пані Фрірен і Ферн, середнього розміру, не хвилюйтесь, усі фігурки мають спідню білизну💘4 місце — унікальний набір хабара, фігурка Міку, мініатюрки кровососа з гри Сталкер і брелок орчихи.💘5 місце — манга "Берсерк" том 1, підійде для тих хто починає ознайомлюватись з "батьком" темного фентезі.💘6 місце — манга і комікс, буде що почитати у час відключення світла.💘7 місце — український комікс і книжка по малюванню, книжка БУ але вона підійде для тих, хто тільки починає вчитись малювати, де описано базові теорії по малюванню🥦8 місце — ? ............Якщо і ви хочете долучитись до збору то зможете приєднатись, приймається ваш майже будь який хабарчик чи послуга, пишіть під цим постом, потім зв'яжемось з вами.❤️Розіграш проводимо через Моноквиточки — 1 квиточок = 50 грн, 2 квиточка = 100 грн і т. далі. Увага, переможців визначаємо за допомогою банку Монобанк, а тому якщо маєте іншу картку то не забудьте потім написати свої ім'я під постом визначення переможців. Ми також будемо дуже раді якщо будете поширювати збір, як на свій канал так і знайомим.😊Ми також хочемо подякувати людям, які допомагали зі збором хабара:Богдан, Квартира Квіточки, Еш'ра орчиха, Хіна Хіме, NEKOGATARI SHOP, Pinji🎯 Ціль: 35 000 - 45 000 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/2A953BseFG💳Номер картки банки4874 1000 2241 2681Час закінчення розіграшу 31 січня
‼️‼️Увага, увага — конкурс‼️‼️Вперше в історії нашого каналу ми робимо конкурс для талановитих художників‼️У нашому конкурсі можуть брати хто завгодно, незалежно від вашого скіла в малюванні, окрім тих хто підтримує рос агресора, веде канал російською, а також ті хто підтримує жорстокість до тварин.👍Отже, що буде в цьому конкурсі? Все просто, ваші намальовані арти за нашим вимогам. А саме арти по всесвіту "S.T.A.L.K.E.R"❗️Ви можете намалювати будь який арт — за позами, фонами, стилем тощо — лише за умовою що це буде пов'язане з всесвітом. Якщо хочете намалювати свого ОС — то будь ласка, ми будемо тільки раді, однак не забудьте написати під коментарем арту, що це ваш персонаж з іменем, якщо це буде інший персонаж то так само зробіть (наприклад укр вутубера, актора, персонажів з інших тайтлів тощо.) Приймається будь який ваш стиль, можна навіть хтиве намалювати, звісно під спойлер кидайте — проте не з такими фендомами як: шота, гуро, зоо, педофілія, воре — ці фендоми не приймаються на нашому каналі й конкурсі. А іще одне, не приймаються персонажів з ігор геншин, хонкаї та зеро зеро — адмін їх недолюблює через позиції компанії щодо українсько-російської війни.🔨Ну й звісно, у нашому конкурсі будуть 3 призові місця1 приз — 1000 грн2 приз — 500 грн3 приз — 250 грн💜Намалювали арт, і що далі? А далі скидуйте свої арти і посилання на свій канал під цим оригінальним постом — ми вас пронумеруємо. Або можете скинути свій арт адмінові у ПП , зі своїм каналом. Ви також можете раніше написати своє ім'я і канал під цим постом, щоб ми могли стежити за вашим успіхом! Як прийде час, адмін обере 10 найкращих артів, на його думку, і зробить публічне голосування за найкращий арт! І так визначимо переможця по одному призу, вдруге переможець конкурсу не може.😈Час завершення конкурсу — 14 вересня, о 14:30💃Ми також будемо дуже раді поширенню цього поста в інші ТГК.Удачі вам всім.🤗
#оголошення_волонтера Доброго дня усім, цей день настав!🥳Сьогодні, на честь мого дня народження, я анонсую свій благодійний проект "Виріб №69" відкритим!😊Як я і казав, я сам буду збирати гроші на збір, а саме на колеса для підрозділу БПЛА, для пана Жабича. І моя головна ціль зібрати 25к — 30к грн!😶Й на цей раз тут можливо будуть від 1 — 20 призів! Я підготував 3 призи, решту я підготую пізніше, але їх можуть доповнити й інші добровольці, які зможуть внести в цей вклад щось своє (фігурка, книга, манга, послуга в малюванні, тощо) добровільно!А щоб взяти в участі із занесенням своїх призів звертайтесь до адміна каналу Борг Відьмак чи Микита Стрендж у ПП. Й немає значення вартості яка буде річ чи послуга, кожен приз розігрується по черзі незалежно одно від одної (тобто 6 приз можуть бути тумбус, а 8 фігурка — вартість не має значення.)💘Хм, й так 3 мої призи:1 приз — книга енциклопедія "Світ Відьмака" за авторством самого Любистка,2 приз — фігурка 3д, (не можу показати бо вона все ще в дорозі)3 приз — 2 манги4 приз — ......І т.дА також, по своїм вихідним дням я буду проводити благодійний стріми, з проходженням ігор чи переглядів серіалів чи фільмів, буду дуже радий якщо будете на моєму твіч сторінки чи ютуб.🙂З призами розібрались, а тепер умови участі розіграшу.Будемо розігрувати призи через МОНОБАНК! Якщо маєте інший банк то скидуйте скріншот переказів під цим оригінальним постом або своє ім'я після завершення монорандомайзера. Розіграш будемо вести через квиточки моно, 1 квиточок — 50 грн! 100 грн — 2 квиточка, і т. д. А за 5 грн донату ви отримаєте посилання на базований арт від базованого художника!😈І звісно — я буду дуже радий за будь який донат та поширення цього посту!Термін закінченя проекту буде 15 серпня, але якщо ми досягнемо раніше, то звісно й проект завершимо раніше.🤗Ваш донат чи поширення збору стане для мене подарунком на день народження, яким я буду щиро радим.А іще, після завершення проекту я дещо публічно хочу показати, але тоді, коли настане час.🎯 Ціль: 25 000 — 30 000 🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/34TzUjGRwu💳Номер картки банки4441 1111 2604 2443