Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - FORZA MILAN 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

FORZA MILAN 🇺🇦

@ForzaMilan_ua
Número de suscriptores: 1 519
Fotos: 26,300
Videos: 4,030
Enlaces: 1,430
Descripción:
#acmilan #milan #forzamilan #мілан Перший та єдиний канал про Мілан в Україні. Зв’язок @bohdan_fckl Наш чат https://t.me/rossoneri_ucraina
Fuente

FORZA MILAN 🇺🇦 | Чи боюся я, що ми не потрапимо до Ліги чемпіонів? Ні, не боюся»Массімі...

Logotipo de la comunidad de telegram - FORZA MILAN 🇺🇦 FORZA MILAN 🇺🇦 @ForzaMilan_ua
678 Vistas/Alcance 2026-04-11 19:03 Mensaje №31957
«Чи боюся я, що ми не потрапимо до Ліги чемпіонів? Ні, не боюся»Массіміліано Аллеґрі після 0:3 з Удінезе:«Зміна схеми абсолютно не вплинула. Це просто невдалий момент команди. Ми програли три з останніх чотирьох матчів. У другому колі вже чотири рази не забивали. Якщо ти йдеш у першій четвірці, то чотири матчі без голів — це неприйнятно. Сьогодні у нас були хороші моменти, але ми їх не реалізували. Потім ми захищалися дуже безладно, бо надто посішали. Треба повернутися до порядку та холодного розуму, бо в нас є всі шанси повернутися до Ліги чемпіонів».«Футбол — прекрасний, але й жорстокий. Не можна дозволяти подіям себе захлеснути. Треба повертати порядок».«Свист? Це частина футболу. Коли перемагаєш – ти топ, коли програєш – ні. Сьогодні нас справедливо освистали. Втім, команда не те, щоб не старалася. Немає жодних претензій до віддачі хлопців. Єдине, що треба робити в такі моменти — це працювати, добре підготуватися до матчу з Вероною, з повним спокоєм. І особливо цю поразку треба сприйняти як можливість зіграти краще в наступній грі».«Коли ти серед лідерів, вже під кінець сезону, і втрачаєш шанси на скудетто – настає момент розслаблення. Я впевнений, що хлопці відреагують, ми всі відреагуємо, і ця поразка дає нам зрозуміти, що місце в Лізі чемпіонів під загрозою».«Маємо п’ятеро хороших нападників. Якість не обговорюється, питання в їхній поточній формі. На мою думку, Леан сьогодні зіграв непогано – у нього було більше моментів в центрі, ніж на фланзі. Пулісік мав пару нагод, Гіменес лише нещодавно повернувся. Ми маємо працювати над нашими обмеженнями, щоб вони стали нашими сильними сторонами. Треба просто робити все з максимальною простотою. Сьогодні ми були надто нервовими та метушливими в бажанні забити».«Чи боюся я, що ми не потрапимо до Ліги чемпіонів? Ні, не боюся. Таке враження, що сьогодні був останній матч для досягнення цілі. Насправді ж ми можемо виконати завдання навіть у останньому турі, з Кальярі».🌐Lapadula news