Fuente
5-minute English Grammar | Говорити англійською вільно вмієш? Якщо ні - можу навчити уже найближч...
1 870 Vistas/Alcance
2026-05-18 17:45
Mensaje №5996
Говорити англійською вільно вмієш? Якщо ні - можу навчити уже найближчим часом, а не відкладати до наступного понеділка чи 1 січня. Тож відкриваю два нові потоки:🚀 B2 GROUP стартДля тих, хто застряг на вічному B1 і вже втомився губитися в часах, уникати складних речень і говорити оте I don’t know how to say that in English замість нормальної думки.У мене на зустрічах лише жива практика, мінімум лекцій, максимум розмов щоб ви нарешті навчились нормально говорити 📅 Пн + Ср о 18:00. Тривалість 75 хвилин кожної + Щоп’ятниці виходить відеоурок із граматикою, щоб на заняттях одразу відпрацьовувати, а не слухати теорію. Ви дивитесь в записі в зручний до себе час. В групі є 2 місця, решту зайняли студенти попереднього курсу. 🌱 A1→A2 GROUPДля тих, хто починає з нуля або майже нуля: ще боїться говорити, плутається в базі, але хоче нарешті перейти від “щось там розумію” до реального використання мови.Тут головне - працюємо без осуду, без поспіху, але з результатом.📅 Пн + Ср о 20:00. Тривалість 60 хвилин + п’ятничні відеоуроки + додаткові завдання для закріплення.Деталі, ціна, питання, компліменти, пропозиції пишіть у директ: @alionadalІ ні, чекати 1 числа не треба. Наступний “ідеальний момент” теж мине, а ми починаємо на наступному тижні. І за 10 тижнів уже матимемо результат. А ти?