Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Елімеян BSD 🐕🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Елімеян BSD 🐕🇺🇦

@ElimeyanBSD
Número de suscriptores: 637
Fotos: 698
Videos: 63
Enlaces: 160
Descripción:
Свіжі українські меми по бсд одразу після виходу нового розділу 💞 ЧИТАЙТЕ ПРИКРІПЛЕННЯ КАНАЛУ. ТАМ ВСЯ ВАМ НЕОБХІДНА ІНФОРМАЦІЯ: https://t.me/ElimeyanBSD/4 ‼️‼️‼️

👥 Número de suscriptores

637
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -5
Promedio/Mes:: -13

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,440 25-12-28 15:48
Я вирішила не ділитися розробкою віз. новели через проблему дофаміну і взагалі перестаю активно вести канал для більшого часу на проекти і власне життя.Коли я ділюсь розробкою, отримую швидкий дофамін від ваших чудових слів і потім сідати за розробку виходить дуже важко. А коли я не ділюся, живу очікуваннями того, як вам все сподобається і подарує багато чудових спогад, тобто дофамін живе "в очікуванні уяви" яке допомогає мені розробляти. Я усвідомила це тільки нещодавно.До того ж проблема ділення розробкою виходить така, що 99% того, що ви бачили на цьому каналі по віз. новелі з Чюєю вже не є актуальним (маю надію, що більше у гарному сенсі). Тому не хочу, щоб у вас було хибне уявлення і потім розчарування від результату. Дякую за розуміння.Я щиро дякую за усі слова, що були сказані на протязі ціх років, без вас я навряд чи досягла б такого прогресу, моя низька самооцінка щодо творчості мені цього б не позволила. Але тепер, коли я її повернула завдяки вам і власним зусиллям, мушу йти далі. Творча депресія майже поборена, моє особисте життя також складається чудовим чином. Тепер мені краще тихо розробляти у міру своїх сил і часу. Для усіх "недовольних", напам'ятаю, що моя візуальна новела безкоштовна і створюється лише мною на БУКВАЛЬНО чистому ентузіазмі 🤙Підсумок:Я все ще буду ділитися чимось і особливо почну сильно, коли розробка наблизиться до кінця, а я буду розуміти, що це вже точно фінал. Ви не уявляєте як важко тримати в собі все те, що я зараз маю і чим вже хочу ділитися тут з вами. Також напам'ятаю, що мені знадобляться люди для тестувань і прочого в свій час, тому можливо саме ВИ вкладете частку своєї думки в проект. Я також все ще буду постити тут до бсд те, що мені до вподоби і, звісно, спілкуватись з вами у чатах, проводити опитування, що допомагають в розробці, просто дуже рідко скоріше за все. Але залишайтесь, все саме цікаве планується тільки попереду.– Коли вийде візуальна новела?Я не знаю. Правда. Життя дійсно бентежне. Поки я створювала цю новелу встигла закінчили школу, знайти хлопця, з'їхати від матері, поховати батька. Мені ніхто ні за що не платить, а паралельно треба якось і своє особисте життя влаштовувати далі. Але точно я знаю одне – вона буде і буде чудовою ❤️
👁 1,020 25-11-03 21:59
‼️ Просинайтесь, пупси. Я передумала, надто скучила за усіми вами і хочу поговорити доки скетчу sex Чюю.Коротше, така тема.Можна я просто напишу, що соукоку не канон, а дует з полутоксичною, але довірливою чоловічою дружбою і усі "натяки🏳️‍🌈" фінансовий квірбайтінг від хитрих японців. Напишу, що 99% персонажів бсд явно гетеро, як й іх реальні аналоги, а потім мені знесуть нахуй канал і я буду більше не зобов'язана випускати віз. новели?Кому взагалі потрібно гетеро? Іноді таке відчуття, що тільки я Чюю й усіх інших бсд чоловіків та жінок виключно гетеро бачу🫣 Хоча у душі розумію, що це не так, бо як мінімум те, що я почала створювати гетеро візуальні новели, в першу чергу було бажанням подарувати великої кількості гетеро фанів яких я всюди зустрічала (і собі теж) якісний контент, розкриваючий персонажей з того баку, з якого Кафка очевидно ніколи не зможе так докладно розкрити, бо його історія не про це.Ловіть гострий байт на рівні дитячого садочку: Хто не відповість, той 💩Або просто напишіть, що я не одна бачу тільки гетеро в бсд і все... 🥺