Fuente
Едуард Юрченко | СКАНДАЛЬНА ОЛІМПІАДА : РЕАКЦІЯ ФРАНЦУЗІВ. Раджу почитати коменти на са...
2 200 Vistas/Alcance
2024-07-28 12:01
Mensaje №2504
СКАНДАЛЬНА ОЛІМПІАДА : РЕАКЦІЯ ФРАНЦУЗІВ. Раджу почитати коменти на сайті газети "Фігаро", доречі максимально центристської. Там по ідеї електорату Макрона більше ніж в цілому по країні. Спойлер : НЕ негативних коментарів відсотків 20. Причому в діапазоні від "еее...я не все зрозумів але Селін Діон сподобалась" до "це розлючило фашистів одже це добре (на зло мамі вуха відморожу). " Але повторюсь ці всі різні погляди і все разом це відсотків 20.Всі інші обурені і нерідко налаштовані досить агресивно. Причому з різних позицій. Цікаво, що є ті хто прямо висловив тезу про те, що це принесе голоси крайньо правим, чому коментатори не раді але дуже злі на лівих і на Макрона персонально (щє раз нагадую там тусіт переважно його електорат, це не ліва "Ліберсьон"). Окремо пройшлись по образу обезголовленої королеви. Причому з суто республікансько - демократичних позицій, наприклад : "наша революція славна своєю демократичною спадщиною, а не кривавим терором який її ганьбить". Для тих хто "в танку" нагадую, що в мейнстрімній політичній культурі Франції, принаймні від доби Третьої республіки, абсолютно схвалюється революція але засуджується як вбивство короля і королеви так і терор в цілому. Єдиним виключенням є крайньо ліві, які виправдовують терор та крайньо праві, що критикують революцію в цілому. Взагалі як виглядає мейнстрімний погляд на ВФР, гарно показує однойменний двохсерійний фільм 1989 року, знятий до 200-річчя. І ця "канонічна версія не сильно змінювалась з 1880-х до тепер. Раджу подивиться.Чесно кажучи, я очікував більшого розколу серед коментаторів але там рідкісна однодумність. Так що не треба казати "це їх французькі справи" , ні це справи французькі та "антифранцузькі". І більшість податків, з яких нам хоч якось допомогають, платять зовсім не ультраліві фрікі.