Fuente
ґік-шоп "Дворф" | Буквально вчора ввечері була кумедно-сумна ситуація.Зайшла жінка, диви...
505 Vistas/Alcance
2026-05-02 10:12
Mensaje №2817
👹 Буквально вчора ввечері була кумедно-сумна ситуація.Зайшла жінка, дивиться навколо і така:“Ой, а де тут був той магазин? Тут же інший був колись…”А ми стоїмо і такі: та ми тут вже більше 2 років 😅І що цікаво — це вже не перший раз така історія.І от після цього якось задумались.Бо коли заходиш раз на кілька років — одного разу можна просто не знайти вже знайомого місця.Зараз усе дуже швидко міняється. Сьогодні є — завтра вже ні.Навіть біля нас вже мінус дві кав’ярні.Тому якщо ти колись заходив у ДВОРФ, щось дивився, щось відкладав “на потім” — може, якраз час не відкладати 🙂Залетіти, глянути новинки, забрати ту штуку, яка давно муляє в голові,або знайти щось нове, що зачепить.Бо потім реально буває оце:“блін… а чого я тоді не зайшов?”Ми, звісно, дуже надіємось, що з ДВОРФом такого ніколи не станеться.Але, як показує реальність — все тримається на людях, які заходять.І до речі — якраз завтра о 16:00 у нас вечір Стівена Кінга.Тож можна не просто “колись”, а зайти конкретно 🙂Поговорити, провести час і скуштувати той самий вишневий пиріг 🌟.Деталі тут• Дворф в соцмережах | запросити друга •