Fuente
Дмитро Разумков_Офіційно | Поки влада не відмовиться від політики подвійних стандартів, ми будемо...
2 300 Vistas/Alcance
2024-10-09 08:05
Mensaje №3488
Поки влада не відмовиться від політики подвійних стандартів, ми будемо продовжувати летіти у прірву! У Раді найближчим часом почнуть розглядати законопроект про збільшення податків. Нам будуть багато розповідати про те, що державі не вистачає грошей і потрібно збільшити податки для ФОПів, для кожного громадянина, щоб зібрати додатково ще 3,5% військового збору, який навіть не піде в спеціальний фонд бюджету, а потрапить в загальний котел. У той же час, гроші для «обраних» знаходяться. Управління держохорони, яке супроводжує перших осіб держави, закуповує «Лексуси» по 3,3 млн грн за одну автівку, декілька «Ленд Крузерів» по 4 млн, елітні мікроавтобуси на 30 мільйонів грн! Податок на розкіш влада вводити не хоче, але забирає останнє у звичайних громадян, економить на соціальному захисті малозахищених українців, пенсіонерів, людях з інвалідністю, на медиках та освітянах! До останнього влада не хотіла вводити податок на доходи банків, але врешті погодилася зробити це лише до кінця року. Нам не мають морального права говорити, що грошей на армію немає, поки бюджетні кошти витрачаються на інтереси влади! Ще один приклад – телемарафон. Коли президент говорить, що це журналісти нібито самі вирішили об'єднатися і забезпечити інформаційну безпеку, то нехай це фінансує ОП або самі медійники, які так вирішили! А забезпечують безпеку, у тому числі, інформаційну, у нас Збройні Сили України, на підтримку яких нам треба спрямовувати усі сили й ресурси!