Fuente
Дмитро Разумков_Офіційно | Владі варто «латати» діру в бюджеті не за рахунок простих українців, а...
5 000 Vistas/Alcance
2024-08-02 12:34
Mensaje №3280
Владі варто «латати» діру в бюджеті не за рахунок простих українців, а борючись із корупцією! Про це вже навіть відверто говорять наші міжнародні партнери. Зокрема, спецпредставниця США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер заявила, що разом з послом США пропонувала владі зосередитися не на підвищенні податків, а реформуванні митниці і боротьбі з сірими ринками! Фактично, це заява про величезний рівень корупції, який покривається владою. Нашим міжнародним партнерам про це добре відомо! І тут не можу не згадати, як голова фінансового комітету, один з найближчих соратників президента, Гетманцев визнав, що в Україні досі торгують російським скрапленим газом! Що стосується митниці – то це мільярди щомісяця, які йдуть повз український державний бюджет! Тому підвищення податків – це намагання знову частково вирішити величезну проблему за рахунок людей. Але це стане ударом і по українцях, і по бізнесу, який і так вже обдурили декілька разів від початку вторгнення. Спочатку обіцяючи податкові пільги, а потім нібито востаннє до кінця війни повернувши довоєнні податки і перевірки!