Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Разумков_Офіційно
Añadido 14 jul. 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Número de suscriptores: 10 287
Fotos: 3,100
Videos: 1,200
Enlaces: 204
Descripción:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov
Fuente

Дмитро Разумков_Офіційно | Україна стрімко втрачає своїх людей. А влада продовжує економити на ти...

Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Разумков_Офіційно Дмитро Разумков_Офіційно @Dmytro_Razumkov_official
1 380 Vistas/Alcance 2026-06-18 09:52 Mensaje №4878
Україна стрімко втрачає своїх людей. А влада продовжує економити на тих, хто ще тримає країну!Україна вийшла на перше місце у світі за демографічною динамікою. І це точно не та «перемога», якою можна пишатися. За останні 25 років населення нашої держави скоротилося на 33% — з 48,8 млн до 32,9 млн людей. І це ще з урахуванням мільйонів українців, які сьогодні перебувають за кордоном. А країна агресор втратила лише 1%. Замість того, щоб боротися за людей, наша влада продовжує ухвалювати рішення, які лише поглиблюють демографічну кризу і штовхають ще більше людей з країни. Українці продовжують покидати державу. І найболючіше – вивозять дітей. Бо для того, щоб залишатися, потрібні нормальні умови для життя і впевненість у завтрашньому дні: стабільна робота, якісна освіта і медицина.З командою «Розумної Політики» ми подали правки зі змінами до бюджету: додатково виділити по 10 мільярдів гривень на підвищення зарплат вчителям і лікарям. Комітет їх відхилив – мабуть, вважають, що вони сьогодні і так дуже добре живуть. Зате 40 мільярдів забрали в Резервний фонд, який фінансує «кешбеки» та інший популізм! Тобто на це гроші є, а щоб виділити 20 млрд вчителям і лікарям, то кошти «зажали»?! Не буде сильної країни без вчителів і медиків, яких держава цінує. Інакше не треба дивуватися, що люди їдуть, школи порожніють, лікарні залишаються без кадрів, а демографічна криза поглиблюється!