Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Разумков_Офіційно
Añadido 14 jul. 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Número de suscriptores: 10 287
Fotos: 3,100
Videos: 1,200
Enlaces: 204
Descripción:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov
Fuente

Дмитро Разумков_Офіційно | Багаті платять, а бідні воюють⁉️ «Реформа» мобілізації від влади Серед...

Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Разумков_Офіційно Дмитро Разумков_Офіційно @Dmytro_Razumkov_official
2 780 Vistas/Alcance 2026-05-07 15:59 Mensaje №4813
Багаті платять, а бідні воюють⁉️ «Реформа» мобілізації від влади Серед ініціатив влади щодо «реформи» мобілізації з’являються вже зовсім абсурдні і небезпечні речі. Фактично нам пропонують узаконити можливість відкупитися від служби.  Тобто логіка така: якщо маєш гроші – можеш не воювати. А якщо не маєш – ідеш на фронт. Історія таке вже бачила в Середньовіччі. І сьогодні нам намагаються продати ту саму модель під виглядом «реформи». Але це точно не про справедливість. Це про країну, де бідні воюють, а багаті живуть своїм життям далі. Більше того, це дуже нагадує рекет. Спочатку створити проблему, а потім запропонувати вирішити її за гроші. І всі прекрасно розуміють, що ця система вже давно працює в тіні. Ті, хто раніше платив вчорну, просто почнуть платити офіційно. А якщо правила знову змінять, то люди підуть по новому колу. У підсумку це перетворюється на нескінченний механізм заробітку. Але не для держави й армії, а для тіньового бюджету ТЦК. За різними оцінками, сьогодні він уже сягає 3 мільярдів євро на рік – це близько 160 млрд грн. Влада взагалі планує боротися з цією корупцією?! Якби ці кошти реально працювали на державу, вони могли б піти на підтримку армії та мотивацію людей служити. Наприклад, на виплату мільйона гривень при підписанні першого контракту. Відповідний законопроєкт № 13623 команда «Розумної Політики» подала ще минулого року. Але замість того, щоб створювати чесні стимули для служби, нам знову пропонують схеми, які лише збільшують тіньові потоки і несправедливість у суспільстві! А ще тут виникає дуже просте питання. Я впевнений, що багато наших захисників теж готові заплатити, щоб повернутися додому до родин. Якщо влада хоче вводити «тариф» за право не йти на фронт, то чи буде така можливість у військових, які вже роками воюють? Вони свій обов’язок перед державою вже виконали і як ніхто заслуговують на відпочинок!