Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Разумков_Офіційно
Añadido 14 jul. 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Número de suscriptores: 10 287
Fotos: 3,100
Videos: 1,200
Enlaces: 204
Descripción:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov
Fuente

Дмитро Разумков_Офіційно | Усні команди» замість закону: як працюють блокпости ТЦК у Києві⁉️ «Сер...

Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Разумков_Офіційно Дмитро Разумков_Офіційно @Dmytro_Razumkov_official
3 300 Vistas/Alcance 2026-05-04 08:04 Mensaje №4810
«Усні команди» замість закону: як працюють блокпости ТЦК у Києві⁉️ «Серіал» про блокпости територіальних центрів комплектування у Києві триває. Вже вдруге мав розмову з групою оповіщення, і знову на тому ж місці, біля центрального РАГСу.Зупинила поліція, але в цей момент поліцейський відразу не підходить і не представляється, як повинно бути за законом. Замість нього підходить представник ТЦК і вимагає документи. Бодікамеру не носить.Далі спілкуюся вже з поліцейським. Починаю ставити прості запитання: які причини зупинки, де офіційні документи, які дозволяють обмежити рух саме за цією адресою? На якій підставі тут перебуває група оповіщення? Чи є перелік працівників ТЦК і поліції, які задіяні на цьому пункті? Почув відповідь про «усну команду» і аргумент, що вони «наділені владою». Але з такою ж «законністю» будь-хто може перекрити рух, бо ж «кожен з нас президент»!  Пізніше показали папірець, який нібито розповсюджується «на весь район». Тобто де захотіли – там і стали! Але це нічого спільного з законністю і дотриманням процедури не має!  Серед тих, хто був на місці, щонайменше один військовий дійсно пройшов фронт. І це відчувається у поведінці та ставленні. На відміну від тих, хто використовує службу в ТЦК для наживи, займається бусифікацією та порушує права людей.  І такі випадки лише підкреслюють, що в кожній структурі є різні люди. Але питання не в окремих прикладах, а в правилах, за якими працює вся система! Тому потрібно закінчувати з порушенням закону. Тільки закон має бути вищим за будь-які «усні команди» і будь-які структури. У нас не має бути жодної касти недоторканних. І якщо ми не наведемо лад зараз – далі буде тільки гірше!