Fuente
Дмитро Разумков_Офіційно | Постійні провали у владі – це вже не помилки. Це ознака, що система зл...
2 210 Vistas/Alcance
2026-04-21 10:08
Mensaje №4786
Постійні провали у владі – це вже не помилки. Це ознака, що система зламалася! Події останніх днів ще раз показали: система влади сьогодні не працює. А ключове – вона не вміє швидко реагувати на критичні ситуації і приймати правильні та ефективні рішення.І це не лише про трагедію в Києві, коли терорист ходив містом, вбивав і брав у заручники людей, а поліцейські розбігалися і годину нічого не могли зробити. Подібні проблеми бачимо у різних сферах.Те саме відбувається і в мобілізації, яка перетворилася на бусифікацію і тотальне приниження людей. А на численні випадки свавілля ми бачимо не відповідальність, а повну безкарність ТЦК. Аналогічна ситуація – в енергетиці. Через корупцію і непрофесійність роками не були захищені об’єкти критичної інфраструктури. Як наслідок – взимку мільйони українців залишилися без світла, води і тепла.В економічній політиці – ухвалюються діряві бюджети, які повністю залежать від зовнішніх кредитів, заради яких влада готова підвищувати податки і ставити під удар бізнес. А потім в авральному порядку змушена переглядати власні «домовленості».Коли такий випадок один – це помилка. Другий – непрофесійність людей на посадах. А коли такі ситуації повторюються знову і знову – це означає, що зламалася сама система. А в Україні таких прикладів з кожним днем дедалі більше.І якщо система під назвою влада не змінить підходи до прийняття рішень, не реформує свою роботу і не навчиться ефективно реагувати на виклики – під ризиком опиняться не чиновники, а мільйони українців. Саме ті, хто сьогодні тримають на собі країну!