Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Разумков_Офіційно
Añadido 14 jul. 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Número de suscriptores: 10 287
Fotos: 3,100
Videos: 1,200
Enlaces: 204
Descripción:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov
Fuente

Дмитро Разумков_Офіційно | Шулерство і кидок! Як влада виштовхує за кордон тих, хто готовий захищ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Разумков_Офіційно Дмитро Разумков_Офіційно @Dmytro_Razumkov_official
3 480 Vistas/Alcance 2026-02-13 15:28 Mensaje №4694
Шулерство і кидок! Як влада виштовхує за кордон тих, хто готовий захищати державуЦього тижня парламент ухвалив закон, який дає 12 місяців відстрочки молоді 18–24 років, які відслужили рік за контрактом. Подається це як “турбота”. Але насправді —черговий обман! Бо на початку держава обіцяла: відслужите рік – отримаєте демобілізацію. Що маємо в реальності? Людина у 18 років підписує контракт, віддає рік життя армії, у 19 звільняється — і має лише 12 місяців відстрочки. Тобто до 20 років. Тоді як усі інші не підлягають мобілізації до 25! Різниця — п’ять років!І що зробить така молода людина? Просто скористається можливістю виїхати за кордон. Бо правила для неї гірші, ніж для тих, хто не служив!Я наполягав на простій і справедливій правці: якщо хлопець чи дівчина добровільно відслужили рік до настання мобілізаційного віку, після звільнення вони повинні мати гарантію відстрочки до 25 років. А до цього служба — виключно добровільна. Правку не підтримали. Це демотивує не лише тих, хто вже підписав контракт «18–24», а й усіх, хто тільки розглядає таку можливість. Молодь втрачає довіру до держави, бо бачить: про обіцянки забувають, правила можуть змінити в будь-який момент. І замість притоку добровольців ми отримуємо відтік з країни!Проблема глибша, бо обман військові відчувають на різних етапах служби. Є ще одна тема, про яку майже не говорять – виплати пораненим захисникам. Сьогодні 100 тисяч гривень виплачують лише у разі тяжкого поранення. Але якщо воно “легке” або “середньої тяжкості” — жодних додаткових коштів на час лікарняного. Людина може місяцями відновлюватися, нести витрати, випадати зі служби – і отримувати лише базове забезпечення. Це несправедливо.Законопроєкт №15012 команди «Розумної Політики» передбачає виплати для всіх військовослужбовців, які перебувають на лікуванні через поранення – незалежно від ступеня тяжкості.Держава повинна підтримувати військових і виконувати обіцянки. Бо без довіри і справедливості не буде ні мотивації, ні армії, ні майбутнього!