Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Разумков_Офіційно
Añadido 14 jul. 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Número de suscriptores: 10 308
Fotos: 3,100
Videos: 1,200
Enlaces: 204
Descripción:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov
Fuente

Дмитро Разумков_Офіційно | Корупційна і безвідповідальна влада коштує країні сотні тисяч загиблих...

Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Разумков_Офіційно Дмитро Разумков_Офіційно @Dmytro_Razumkov_official
1 990 Vistas/Alcance 2025-12-17 13:35 Mensaje №4578
Корупційна і безвідповідальна влада коштує країні сотні тисяч загиблихЯк заявили у Комітеті Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, у нас понад 500 тисяч загиблих і більше 500 тисяч поранених. Але війну на фронті сьогодні програє не українська армія. Так само українську економіку знищує не український народ. Усе це – наслідок діяльності безвідповідальної, непрофесійної і корупційної влади. Учора президент заявив, що українці, які змінили цивільну професію на військову, мають право після війни повернутися додому. Звучить так, ніби за це ще треба подякувати. Ніби право повернутися до вільного життя, а не стати рабом, — це бонус, а не елементарна справедливість.Очевидно, владі цього не хотілося б. Бо коли захисники повернуться, вони ставитимуть дуже незручні запитання.Чому в країні будувалися корупційні схеми поки вони сиділи в окопах?Чому в кишенях ТЦК та пов’язаних з ними структур осідає понад 200 мільярдів гривень? Хто це кришує? Хто перетворив мобілізацію на бізнес?Сьогодні в системі ТЦК — понад три десятка тисяч посад. Якщо хоча б частину тих, хто не був на фронті, відправити захищати, а не бусифікувати, держава отримала б декілька повноцінних бригад. Натомість військовим розповідають нові контракти на 10 років, коли ні людей, ні економіки на таку війну просто не вистачить. А паралельно – розповідають казки про те, що з новими контрактами у них буде можливість демобілізуватися.Нагадаю, що завтра — рівно рік, як у Верховній Раді мав з’явитися закон від влади про терміни служби. Його немає. Вже готовий законопроєкт «Розумної Політики» не пускають у зал. Так само і з проєктами про ротацію, додаткові відпустки і мільйон за підписання першого контракту. Це якраз те, що стало б стимулом для служби в ЗСУ.Але порядок денний Парламенту наповнений питаннями, які не мають нічого спільного з обороною, справедливістю і майбутнім країни.