Fuente
Дмитро Разумков_Офіційно | Знову мільярди на захист інфраструктури⁉️ Потрібен глобальний аудит по...
1 500 Vistas/Alcance
2025-09-03 13:15
Mensaje №4372
Знову мільярди на захист інфраструктури⁉️ Потрібен глобальний аудит попередніх витрат! Рашисти посилили удари по енергетиці. Влада вкотре збирається витратити мільярди гривень на укриття для об’єктів критичної інфраструктури. І знову платитимуть українці. Бо державних грошей не існує — є лише гроші платників податків!Але хочу нагадати: у 2022–2023 роках на це вже пішло щонайменше 20 мільярдів гривень. Кубраков і Найєм тоді звітували, що все захищено на 100%. Зокрема, й Трипільська ТЕС, яку через два тижні після цієї заяви було зруйновано «на 100%»! Сьогодні українців знову готують до важкої зими: що не буде світла, не буде води. Але суспільство має почути відповіді: а де результати попередніх витрат на захист критичної інфраструктури? Чому люди знову сидять без світла, а критична інфраструктура залишається вразливою?Має бути глобальний аудит! Необхідно з’ясувати, хто і куди витрачав ці кошти, це була корупція чи недолугість чиновників?! І хто понесе відповідальність?Українці не повинні нескінченно платити за чужу некомпетентність!