Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Разумков_Офіційно
Añadido 14 jul. 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Número de suscriptores: 10 308
Fotos: 3,100
Videos: 1,200
Enlaces: 204
Descripción:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov
Fuente

Дмитро Разумков_Офіційно | Зброя має працювати, а не простоювати❗️Україні вигідно експортувати ❗️...

Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Разумков_Офіційно Дмитро Разумков_Офіційно @Dmytro_Razumkov_official
2 630 Vistas/Alcance 2025-08-11 07:55 Mensaje №4300
Зброя має працювати, а не простоювати❗️Україні вигідно експортувати ❗️НАДЛИШОК ❗️військової техніки, який не викуповує держава Українські виробники щомісяця виготовляють сотні, а то й тисячі дронів. Якщо держава викуповує весь обсяг — чудово. Але, на жаль, в реальності так не відбувається. Решта техніки лежить без роботи. Логічний вихід — дозволити експорт надлишку озброєння, яке держава не купує. Це дало б Україні: розвиток оборонно-промислового комплексу; нові робочі місця та стабільні зарплати; збільшення податкових надходжень; приплив інвестицій та доступ до дешевших кредитів; більше ресурсів для ЗСУ.Але цього не роблять. Бо зручніше сказати виробнику: «Продаєш за нашою ціною — або взагалі нікому». Іншого ринку збуту немає. Підприємство або погоджується на ці умови, або закривається. Іноді — переносить виробництво за кордон.Військова техніка має бути на фронті, а не припадати пилом на складах! Не може держава викупити все, що зробили виробники – нехай надлишок йде на експорт, а прибуток від її продажу – допомагає фронту і нашому ВПК!