Fuente
Дмитро Разумков_Офіційно | Змова на користь великого агробізнесу: Влада хоче поглинути малих і се...
3 360 Vistas/Alcance
2025-07-23 14:31
Mensaje №4286
Змова на користь великого агробізнесу: Влада хоче поглинути малих і середніх фермерів! Правки про мита на сою і ріпак, які були подані з порушенням Регламенту і не мали жодного стосунку до основного закону, були використані, щоб лобіювати інтереси аграрних олігархів.Команда “Розумної Політики” подавала блокуючу постанову, щоб цього не допустити. Але її було відхилено. Тепер ганебний закон піде на підпис президенту.Ми маємо справу не з окремим недолугим рішенням – це елемент монополізації великого агробізнесу. Це методична робота зі знищення малих і середніх фермерів. Їх просто заганяють у кабальні умови: експортувати сою і ріпак вони не зможуть, залишається продавати врожай великим гравцям зі знижкою. Інакше – він просто згниє. Під приводом "розвитку переробки" держава фактично створила комфортні економічні умови та привілеї для великих агрохолдингів.Влада поставила під загрозу існування не лише аграріїв, а й українських сіл, які вони фактично тримають. Бо саме малі й середні фермери, а не великі агрокомпанії, забезпечують існування шкіл та амбулаторій у селах. Це рішення є продовженням підривної роботи уряду в рамках збільшення податків, провалу економічного безвізу та всіх інших реформ, які мали забезпечити існування української економіки!