Fuente
Дмитро Разумков_Офіційно | Мене часто запитують – як я ставлюся до «ухилянтів»? Скажу відверто – ...
1 900 Vistas/Alcance
2025-06-11 06:56
Mensaje №4209
Мене часто запитують – як я ставлюся до «ухилянтів»? Скажу відверто – ставлюся погано до навішування будь-яких ярликів і кліше, що дуже люблять сьогодні робити. Величезна подяка і низький уклін нашим захисникам на фронті. А є й ті, хто тримає тил. Хто працює на заводах, виробляє дрони, зброю, техніку для ЗСУ. Хто платить податки, з яких фінансується армія. Це «ухилянти»?! Якщо забрати цих людей — хто буде виготовляти те, чим воюють захисники? І чому влада постійно змінює правила бронювання, створюючи хаос там, де потрібен порядок? Є люди з інвалідністю, які не мали при собі документів — і їх забирають ТЦК, а потім відправляють в бойові бригади. Це теж «ухилянти»?Хтось десятиліттями живе за кордоном, має там резидентство, але донатить на армію і допомагає фінансово своїм рідним в Україні. Але така людина сюди не повернеться, бо на неї вже навісили ярлик «ухилянта»!А зараз, за логікою влади, у нас масово будуть заносити в категорію «ухилянтів» 16-річних хлопців. Тому що вони мають стати на облік в ТЦК. А якщо цього не зроблять – їх, неповнолітніх, будуть штрафувати! Так, є ті, хто справді купив довідку, хто виїхав незаконно. Хто їм ці довідки продав, хто на цьому заробив, і чи понесе за це відповідальність? І це питання до влади. Чому корупція в ТЦК вже досягає від 85 до 100 мільярдів гривень на рік?! ТЦК сьогодні працює не для того, щоб наповнювати бригади людьми, які можуть бути реально корисними, а щоб закрити статистику і «виконати план»! Це — не нормально. І це — не про державу, яка поважає своїх громадян. Це про владу, яка не здатна організувати процес, але дуже легко ділить людей на «правильних» і «неправильних». На «патріотів» і «ухилянтів».Це вигідно тільки ворогу. Сильна країна — це не про ярлики. А про справедливість, повагу і відповідальність. Для всіх.