Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Денис Шмигаль | Перший віцепрем'єр — Міністр енергетики України
Añadido 14 jul. 2024

Денис Шмигаль | Перший віцепрем'єр — Міністр енергетики України

@Denys_Smyhal
Número de suscriptores: 17 981
Fotos: 9,240
Videos: 2,110
Enlaces: 398
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Першого віцепрем'єр-міністра — Міністра енергетики України. Facebook: https://bit.ly/2wZwswN X: https://x.com/Denys_Shmyhal Instagram: https://www.instagram.com/shmyhal_official/

👥 Número de suscriptores

17 981
Promedio/Día:: -4
Promedio/Tiempo:: -41
Promedio/Mes:: -209

👁️ Vistas promedio por mensaje

8 695
Promedio/Día:: 22,100
Promedio/Tiempo:: 5,296
ERR: 48.36%

📊 Mensajes por Día

1.2
Último día: 1
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 1.2

Historial de cambios de nombre

Денис Шмигаль | Перший віцепрем'єр — Міністр енергетики України 2026-01-16
Денис Шмигаль | Міністр оборони України 2025-07-17
Денис Шмигаль Прем‘єр-міністр України 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2025-07-18
Oficialmente no confirmado 2025-07-17
Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Провели онлайн-зустріч із командою Світового банку на чолі з керуючою директоркою з питань операційної діяльності Анною Б’єрде та віцепрезиденткою у справах Європи та Азії Антонеллою Бассані.У фокусі розмови — спільна робота над підготовкою оновленої Енергетичної стратегії України. Подякував партнерам за їхню активну участь у цьому процесі. Обговорили технічні питання підготовки Стратегії і презентації під час Конференції з відновлення України URC 2026 у Гданську.Наша мета — створити практичну дорожню карту для зміцнення енергетичної безпеки, прискорення реформ та залучення інвестицій в енергетичний сектор.Акцентував увагу партнерів на ключових аспектах нашого бачення майбутнього української енергетики. В основі — атомна генерація. Для її розвитку Україна має найважливіші складові: природні ресурси, людський та інфраструктурний потенціал. Для стійкості енергосистеми Україна розвиватиме і розподілену генерацію та ВДЕ.Важливі інструменти цих змін — диспетчеризація і діджиталізація. Радий, що маємо спільне бачення з партнерами відповідних трансформацій. Особливу увагу приділили питанню реформ в енергосекторі як передумові для залучення інвестицій. Пріоритети — реформа балансуючого ринку, корпоратизації та тарифної політики. Активно працюємо за всіма напрямками на рівні Уряду України.Високо цінуємо вже реалізовані ініціативи та чинні проєкти співпраці. Працюємо далі над посиленням енергетичної стійкості України.
🇺🇦🇦🇿 Мав змістовний діалог із Міністром енергетики Азербайджану Парвізом Шахбазовим.Обговорили реалізацію домовленостей, досягнутих між Президентом України Володимиром Зеленським та Президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим щодо співпраці у сфері енергетики. Окрему увагу приділили питанням розвитку маршрутів транспортування енергоносіїв, зокрема в країни ЄС із використанням української інфраструктури. Перша тестова поставка азербайджанського газу до України минулого року підтвердила практичний потенціал Трансбалканського маршруту та його важливість для регіональної енергетичної безпеки. Зацікавлені у розширенні довгострокового партнерства.Порушили питання відновлення та посилення стійкості української енергетичної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російських атак. Азербайджанський бізнес готовий інвестувати в українські проєкти. Готові надавати їм усебічну підтримку.Високо цінуємо підтримку Азербайджану в оздоровленні дітей українських захисників. Обговорили можливість розширення програми на дітей загиблих енергетиків. Домовилися з паном Шахбазовим як співголови міжурядової комісії провести її засідання восени цього року в Україні. Серед питань — розвиток паромних перевезень, розширення торгівлі продуктами харчування, співпраця у сфері освіти та науки, спільний розвиток інновацій та технологій.Вдячний Азербайджану за послідовну підтримку українського енергетичного сектору, зокрема за надання трансформаторів. Надане обладнання та гуманітарна допомога допомогли нашим енергетикам вистояти у найскладніші періоди.
Під час візиту до Азербайджану відвідали підприємство групи компанії ATEF, яке виробляє трансформаторне обладнання.Обговорили з керівництвом підготовку до наступного опалювального сезону та потреби української енергосистеми. Серед ключових пріоритетів — трансформатори, генератори та формування резерву критично важливого обладнання для швидкого відновлення енергооб’єктів після можливих російських атак.Окрему увагу приділили питанням захисту енергетичної інфраструктури. Шукаємо нові рішення та технології для підвищення стійкості енергооб’єктів, обговорили можливі інженерні рішення у цій сфері.Азербайджан залишається важливим партнером України у сфері енергетики. У найскладніший період минулої зими азербайджанська сторона надала генератори, трансформатори, кабельну продукцію та інше критично важливе обладнання. Загалом за час повномасштабної війни Азербайджан оголосив про 11 пакетів енергетичної підтримки для України.Окремо вдячний Президенту Азербайджанської Республіки Ільхаму Алієву та керівництву країни за послідовну підтримку України та допомогу в зміцненні стійкості нашої енергосистеми.Зацікавлені у подальшому розвитку співпраці між українськими та азербайджанськими компаніями в енергетичній сфері та реалізації нових спільних проєктів.
Україна відновлює елементи зруйнованої енергосистеми, але одночасно будує нову, більш стійку, децентралізовану, екологічну енергосистему за принципом енергетичних сот. Про це сказав під час онлайн-виступу на форумі «Архітектура безпеки».Війна показала, що концентрація енергетичних активів означає концентрацію ризиків. Тому наше завдання — побудувати систему, яку складніше зруйнувати і легше відновити.Для України це означає чотири рівні енергетичної стійкості: держава, регіони, громади та бізнес. Кожен рівень має власну відповідальність і власні інструменти забезпечення енергетичної безпеки.Друга частина нашої відповіді — захист має бути вбудований у саму систему та її управління. Мова йде про фізичний захист, системи ППО, кібербезпеку, резервування, модульність обладнання та швидку ремонтопридатність.Одночасно головною метрикою стає швидкість відновлення. Саме тому на цю зиму готуємо резерв для критичних елементів енергосистеми.Наша амбіція — стати регіональним енергетичним хабом на перетині європейських коридорів та частиною відповіді на виклики енергетичної безпеки Європи.росія намагалася зробити енергетику інструментом нашого виснаження. Ми маємо зробити її інструментом нашої стійкості.
Посилюємо координацію державного енергетичного сектору напередодні опалювального сезону. Разом із Головою Фонду держмайна Дмитром Наталухою провели нараду з керівництвом ПАТ «Центренерго», ДП «Укрвугілля» та державних вугледобувних підприємств щодо забезпечення теплової генерації вугіллям для стабільного проходження зими.Потреба Центренерго у разі роботи ТЕС на повну потужність становитиме від 250 до 400 тисяч тонн вугілля щомісяця. Тому вже зараз маємо чітко планувати баланс ресурсу, логістику, формувати резерви та довгострокову взаємодію між усіма учасниками державного сектору. Наш пріоритет — щоб державні енергогенеруючі підприємства першочергово використовували державне вугілля. Це питання енергетичної стійкості країни, підтримки українських шахтарів та збереження понад 8 тисяч робочих місць.Водночас така співпраця має бути економічно обґрунтованою та працювати за принципами ринкової логіки.Тож дав доручення опрацювати можливі варіанти такої співпраці, яка забезпечить стабільну, безперервну реалізацію вугілля державного видобутку та підвищить стійкість енергосистеми в осінньо-зимовий період.
Провели зустріч з оновленою Наглядовою радою АТ «Українські розподільні мережі». Обговорили завдання, що стоять перед компанією. Визначили напрямки роботи. Ключові з них — забезпечення стабільного електропостачання споживачів, захист обладнання, підготовка до наступної зими, створення резерву критичного обладнання. Заслухав доповідь в. о. генерального директора Олександра Похилка, а також провели плідний діалог із Наглядовою радою.Наглядова рада працює вже два місяці, за цей час проведено 8 засідань, а також зустрічі з керівництвом обленерго — операторів системи розподілу (ОСР) з державною часткою власності. Подякував за готовність впроваджувати світові практики корпоративного управління в УРМ. Попереду важлива реформа — відокремлення постачальників універсальних послуг від операторів системи розподілу та завершення анбандлінгу.Міністри енергетики балтійських та нордичних країн на моє прохання готові надати експертну підтримку для реалізації реформи та розвитку моделі управління державними енергетичними активами. Активно співпрацюємо з партнерами в цьому напрямку.Державні обленерго, що належать до сфери управління УРМ, мають демонструвати високу ефективність. Обговорили всі виклики, зокрема відновлення пошкодженого обладнання. Поставив завдання вжити заходів, аби ОСР мали змогу закуповувати енергетичне обладнання для відновлення самостійно.Дякую оновленому складу Наглядової ради УРМ за готовність до співпраці для впровадження корпоративного управління та покращення результатів роботи державних обленерго.
Наша мета — зберегти кадровий потенціал гірничодобувного комплексу через достойну оплату праці, збереження гарантій з охорони праці та пенсійного забезпечення та підтримку відповідної освіти.Збалансувати ринок праці, освіту та реальний бізнес — наше спільне довгострокове завдання.Під час зустрічі з представниками Незалежної профспілки гірників України розповів про заплановані заходи з подолання проблем у галузі.Перш за все, розробляємо план розвитку ДП «Схід ГЗК» для його успішної корпоратизації та приєднання до «Енергоатому». Це важливий стратегічний крок. План розвитку включатиме поступове підвищення зарплати, збільшення виробництва, оновлення основних фондів та зниження частки непрофільних активів. Підприємство є стратегічним для нашої атомної енергетики.Щодо вугільної сфери. Працюємо над розблокуванням податковими органами рахунків підприємств, погашенням боргів по зарплатах, збереженням документації релокованих шахт, підвищенням ефективності управління державними вугледобувними підприємствами та пошуком ефективного приватного інвестора. Це наше спільне з Фондом державного майна завдання, яке ми будемо виконувати поступово.Вдячний профспілкам за постійний діалог та конструктивну співпрацю. Перебуваємо в постійному контакті й пошуку рішень для покращення умов праці гірників.
⚡️ Посилюємо енергетичну стійкість регіонів. За ініціативи Міненерго Уряд запускає конкурс на будівництво понад 1,3 ГВт нової генерації.У межах конкурсу планується збудувати 1322 МВт у найбільш енергодефіцитних регіонах:▪️ Сумська, Харківська та Полтавська області — 872 МВт▪️ Київська та Черкаська області — 250 МВт▪️ Дніпропетровська область — 100 МВт▪️ Одеська область — 100 МВтЦе дозволить зменшити навантаження на систему передачі електроенергії й зробити відповідні регіони більш енергостійкими та самодостатніми.Наприкінці минулого року завершився перший етап конкурсу. Сумарна потужність прогарантованих бізнесом проєктів становить 78,1 МВт. Для другого етапу ми врахували пропозиції бізнесу та оновили правила. Тепер кожен об’єкт повинен мати гарантовану потужність щонайменше 10 МВт та обов’язково оснащений другим рівнем захисту. Переможець також бере на себе зобов’язання побудувати потрібну потужність у чітко визначені терміни, а держава забезпечує для цього необхідні стимули та умови.Подати конкурсні пропозиції можна буде протягом трьох місяців після оприлюднення конкурсної документації. А вже наприкінці листопада має розпочатися будівництво нових об’єктів генерації.Для учасників діятиме стимулюючий механізм підтримки: протягом 5 років після введення об’єкта в експлуатацію передбачена виплата до 27,92 євроцента за 1 кВт*год за послугу із забезпечення розвитку генеруючих потужностей. Підтримка надаватиметься за механізмом ринкової премії у випадках, коли ціна електроенергії в години ранкових та вечірніх пікових навантажень буде нижчою за визначену на конкурсі вартість МВт*год.Очікуємо, що весь запланований обсяг потужностей буде введений в експлуатацію до кінця 2027 року. Це стане одним із ключових елементів розвитку розподіленої генерації, а також сприятиме формуванню нової архітектури енергетичної безпеки України.
⚡️ Виробники електроенергії з об’єктів розподіленої генерації зможуть укладати прямі двосторонні договори зі споживачами без обов’язкового проведення електронних аукціонів з продажу. Відповідне рішення ініційоване Міністерством енергетики та ухвалене Урядом. Це один із результатів діалогу Міненерго з представниками бізнесу у сфері газової генерації. ◽️ Це також важливий крок до поширення практики так званих РРА-контрактів — довгострокових договорів купівлі-продажу електроенергії між генеруючим підприємством та корпоративним споживачем. ◽️ РРА-контракти дають можливість розташувати генерацію поряд із підприємством, яке споживає електроенергію. Так гарантується безперервне електропостачання навіть в умовах безпекових ризиків. ◽️ Бізнес отримає прогнозовану ціну на електрику та стабільність роботи при одночасному зменшенні навантаження на загальну енергосистему. Завдяки заохоченню приватних інвестицій у сектор децентралізованої газової генерації швидше буде формуватися нова енергетична архітектура України з високим рівнем автономності регіонів, громад та підприємств.
Енергетика стала одним із центральних полів бою в неспровокованій війні росії проти України. Енергетика більше не є окремим сектором. Це операційна основа держави. Наголосив на цьому під час конференції «Енергетична безпека — висновки з України», що проходить у Берліні.Україна вже пройшла кілька складних зим. Це масовані атаки на генерацію електроенергії, інфраструктуру передачі та розподільчі мережі.Саме тому Україна змушена була переосмислити архітектуру енергетичної безпеки: захист тепер інтегрується в саму систему, а застаріла модель поступово замінюється «сотами», де кожен елемент здатний працювати автономно.Українські уроки мають бути враховані в європейській практиці. Це означає масштабування транскордонних мереж — електричних і газових. Це означає, що критична енергетична інфраструктура має бути в центрі безпекового й оборонного порядку денного ЄС. Це означає створення європейських резервів критичного обладнання зі спільними стандартами і регіональними складами.Бо зараз питання енергетики — це питання європейської безпеки.Вдячний Німеччині за вагому допомогу в зміцненні енергетичної стійкості України. Ми отримали 286 гуманітарних вантажів від Німеччини через механізм екстреної енергетичної допомоги, а внесок Німеччини до Фонду підтримки енергетики України досяг 557 мільйонів євро. Надзвичайно це цінуємо!