Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся
Añadido 15 ene. 2022

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся

@DaphniaBlog
Número de suscriptores: 11 070
Fotos: 1,890
Videos: 124
Enlaces: 798
Descripción:
Поради: 4149 6293 6893 4741 Регулярні поради: www.patreon.com/23daphnia
Fuente

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся | Взамін дешевого газу, який економічно дискредитує країну, який відкида...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся @DaphniaBlog
2 800 Vistas/Alcance 2022-11-23 13:00 Mensaje №2113
"Взамін дешевого газу, який економічно дискредитує країну, який відкидає нас від конкурентних можливостей, який залишає неконкурентну економіку в тому забутті, в якому вона є, - на другу шальку терезів ставлять найсвятіше для кожної нації - суверенітет та незалежність. Соломою треба палити, але бути незалежними."Віктор Ющенко про "Харківські угоди", 2010 рік.Скільки тоді гівна вилилося на Ющенка, правда? А якби він поставив питання руба "без газу чи без вас?" чи знайшовся б хтось, хто підтримав це саме "без вас"? Скільки тоді гівна таки лилося на Ющенка, над ним насміхалися, над ним самим, над ідеями, що він намагався вкласти у голови вкраїнчикам, що обмазувалися 95 кварталом. А сьогодні той, хто тоді насміхався, раптом став взірцем незламності та стійкості. Раптом прокинулася національна свідомість під свист російських ракет над головою, так виходить? Тоді нема кому було захищати Ющенка, не завелося критичної маси "ющенкоботів", тому Янукович став нам всім вироком. А потім те саме створили з Порошенком, зіжрали, отримали свого законного блюзніра-малороса і раділи шашликам у травні. Скоро рік, як немає безпечного місця в Україні. Скоро рік, як раптом "невзлітаючий АрМоВір" повністю узурпований тими, хто ще три роки тому ржав й кидався лайном на ці заклики. Скоро рік, а декому досі смішно. Так нічому ніхто і навчився.