Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся
Añadido 15 ene. 2022

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся

@DaphniaBlog
Número de suscriptores: 11 062
Fotos: 1,890
Videos: 124
Enlaces: 798
Descripción:
Поради: 4149 6293 6893 4741 Регулярні поради: www.patreon.com/23daphnia
Fuente

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся | Порошенко і Справа громад вантажать "Спартани" для відправки в Україну...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся @DaphniaBlog
1 200 Vistas/Alcance 2022-11-09 14:08 Mensaje №2085
Порошенко і Справа громад вантажать "Спартани" для відправки в Україну. Хотіла написати "ті самі Спартани", але ні, це ж зовсім інше, ви розумієте. Вчора у Притули під дописом-плюю-в-очі- поясненням про завищену ціну закупівлі, яка по факту не відбулася і ніколи не відбудеться, був цілий хор захоплених голосів, колективне поклоніння.Мене вразило, як запопадливо дописувачі звертаються до Притули. "Дякуємо, що все пояснили!" - хоча по факту ніяких пояснень. "Ваша чесність не викликає сумнівів!" - ну-ну, як на мене викликає, і досить великі."Мені так шкода, що вам довелося витрачати свій дорогоцінний час на ці пояснення..."Люди, де ваша гідність? Зате у Пороха у першій тріаді коментарів усе стабільно. "Навіщо піаритися, вам не соромно?" "Знову якусь рухлядь привіз, конями запрягати треба буде, ги-ги." "А скільки він вкрав у народу, що тепер оце все купляє?"Це так огидно, що деколи опускаються руки. Але я не дозволяю собі занепадати духом. Якщо ПП не звертає уваги на цю несправедливість, то і нам напевно не треба. Спартани їдуть на фронт, це головне.