Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся
Añadido 15 ene. 2022

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся

@DaphniaBlog
Número de suscriptores: 11 070
Fotos: 1,890
Videos: 124
Enlaces: 798
Descripción:
Поради: 4149 6293 6893 4741 Регулярні поради: www.patreon.com/23daphnia
Fuente

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся | До чого тепер слід готуватися? Як це не моторошно звучить, до наступни...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся @DaphniaBlog
1 300 Vistas/Alcance 2023-06-09 06:52 Mensaje №2567
До чого тепер слід готуватися? Як це не моторошно звучить, до наступних терористичних актів на обʼєктах критичної інфраструктури. Наприклад – на Запорізькій АЕС. Влада вчергове показала – знаючи про страшні загрози, вона нічого не зробить для попередження загрози. Не було належної підготовки до евакуації населення із зони ризику. Нуль підготовки до збереженя пам’яток історії та культури, нуль стратегічного планування. Більшість робіт з евакуації провели волонтери і люди, які самоорганізувались. Як в перші дні вторгнення.При тому, ще у жовтні президент Зеленський говорив про загрозу підриву Каховської ГЕС. Але далі розмов справа не пішла - підрив знову став несподіванкою для влади.Ми знову покладаємося на допомогу волонтерів та міжнародної спільноти. І тепер, коли через низький рівень води в резервуарах охолодження ЗАЕС, які живилися від Каховського водосховища, може впасти до критичної позначки і це вже критична небезпека. Путіну і його посіпакам не треба буде навіть підривати ЗАЕС – якщо резервуарів з місцевих озер і свердловин виявиться недостатньо, все станеться «природним» шляхом. Зрештою, оптиміст – це той, хто правильно оцінює ситуацію і завжди готовий до найгіршого. А ми наступного тижня підготуємо для вас розповідь про те, як росія захоплювала або встановлювала контроль над безпекою наших атомних станцій. І це будуть приголомшливі факти.@zakrytazona