Fuente
🇺🇦Дафа: не бійся, бийся | Я був наївно думав, що прискорбні наслідки епохи "простих парнєй с нар...
1 770 Vistas/Alcance
2025-06-25 06:26
Mensaje №3474
Я був наївно думав, що прискорбні наслідки епохи "простих парнєй с народа" когось чомусь навчили - але кейс "контррозвідника" Біґуса остаточно вбив всі сподівання.Шановані дорослі люди, лідери думок, публічні авторитети - наперебій вітають чергового героя інформаційного поля, який тепер виконує "прикольні задачі" на новій для себе ниві національної безпеки (за сумісництвом залишаючись "журналістом- розслідувачєм").Вийшло ж у сексологині стати дипломатом, у Безуглої члєном комітету ВР з розвідки, а у продюсера кардіналом, і так далєє - значить і у Дєніса вийде!Що контррозвідник виховується роками, отримує спеціалізовану освіту, набуває досвід та йде тернистими шляхами кар'єри професіонала - про це лідерам думок розповідати суспільству скучно і неприкольно, тому продовжуємо лізти без трусів на кактус.Трохи обідно за фахівців військової розвідки (яких у нас час від часу тримають в клітках), за те, що тепер в суспільній думці їх асоціюватимуть з цим персонажем з Миротворця.А всім причетним до цього шапіто щиро бажаю після війни потрапити на рейс до пілота-Біґуса або недайбог до хірурга-Біґуса - за їхньою логікою він талантлівий, він впорається.Ну мало було їм "розвідника" Арєстовіча - тепер буде "контррозвідник" Біґус на шляху до неба в алмазах, храни їх Господь.