Fuente
Кукумбер 🇺🇦🦢 | Мене звати Марія, я мама Бондарчук Маргарити Василівни 28.09.2022 року...
2 900 Vistas/Alcance
2025-05-08 15:25
Mensaje №51603
Мене звати Марія, я мама Бондарчук Маргарити Василівни 28.09.2022 року народження. Хочу звернутися до вас за допомогою коштів на реабілітацію моєї доньки. Народження дитини були не простим, під час пологів стався крововилив в мозок, Маргарита була слабкою, не могла їсти самостійно, та перший тиждень перебувала в кімнаті інтенсивної терапії.В лікарні Охматдиту нам рясно почали сипати діагнози. Атрофія зорових нервів, астигматизм обох очей, міопія, ністагм, збіжна косоокість, пізніше ще додалась гіпотонія центрального генезу, загальна затримка розвитку та мікроцефалія.Чим старше дитина, тим більше спеціалістів додається і самостійно впоратись з оплатою неможливо.Донька потребує постійних занять та інтенсивних курсів реабілітації.Маргариті 2,4 роки, поки відсутня мова.Місяць інтенсивних коштує близько 45 тис грн, проте ми будемо вдячні будь якій сумі.Щиро дякуємо Всім людям, нехай добро обовʼязково до Вас повертається❤️Потрібно 16.500грнБондарчук М. 5168240100278828Дякую всім хто зможе допомогти 🙏