Fuente
CryptoADA🌑 | Мої думки що до ринку, почну мабуть з проектів👇Чому я зараз не за муль...
239 Vistas/Alcance
2024-07-12 17:38
Mensaje №433
Мої думки що до ринку, почну мабуть з проектів👇Чому я зараз не за мульти.Останні проєкти вийшли не так як я очікувала, мʼяко кажучи... це проекти з якими я працювала більше року, витрачала не мало коштів та часу на їх проходження, в наслідок вийшла в мінус побрили всіх….Ринок змінюється, проекти роблять жорсткіші бритви + ще присутній рандом!Суто моя думка, краще робити один ак але супер якісний, ніжпробувати мультячити!Щодо монетЗараз ми відкотились в низ від тих позицій коли створювали свій портфель в Crypto stresam наразівін в - 25%$Ви розумієте що це означає для всіх зараз?Що у вас є можливість, створити портфель за кращою ціною ніж по якій ми входили в ринок!Та чим сильніша просадка, тим більше потім зростання!!! Якщо знаєш що тримаєш звичайно 😉В крипті зараз дуже багато нових людей, які прийшли від клікалок, моя думка щодо клікалок неоднозначна але не категорична якщо є можливість заробити то чому б і ніВ крипті завжди є тренд чогось, побачимо як відрізниться цябичка, яким трендом вона буде славитись в майбутньому) можливо і клікалками та мемами😉Не забуваємо що завжди Купуємо паніку та продаємо ейфорію!Памʼятаємо що у вас повинна бути власна стратегія, якої ви дотримуєтесь!Потім щомісячно інвестуємо, мінімум 10% від свого доходу. Тим самим ви створюєте хороший портфель та ще з кращою ціною входу. Крипто портфель це те що 10000% вам принесе дохід в майбутньому!В крипто проектах робимо один ак та якісний, тестетів це не стосується)Клікалки не скіпаємо по можливості але безрозфокусу)І найголовніше, знаходьтесь у тому середовищі людей, які так само, як і ви, з холодним розумом підходять до усіх процесів!Чат | Instagram-shop|Instagram-my | Bybit