👁 568
25-08-10 19:07
Привіт сукулентики,Божечки, як незвично сюди щось писати. Попри те, що я перестав робити тут, багато хто досі чомусь тут сидите (або я delulu, і ви просто забули видалити затхлий канал). Проте це дуже приємно. Насправді пройшло багато часу, і у мене... З'явились сили? Не певен, що це так можна назвати, проте я додався у стару команду по коміксах і вирішив, що насправді у мене є свій куточок і свої масята, які теж заслуговують на контент. Проте концепт трохи зміниться, можливо я просто продовжу на іншому каналі, бо не буду робити лише по Добрих Передвісниках, і точно не малі комікси. Тому що: пошук, робота із деталями, зміна фокусів уваги на таких речах як шрифт, очистка різних панелей та інші речі, про які ніхто не думає при перегляді готової роботи займають левину долю часу (особливо пошук контенту). Тож мною було прийняте рішення, що я робитиму *звуки барабанів*Великі комікси.Наразі я ще дивлюсь фанхати, проте з поваги до цього каналу першою роботою буде комікс по Гудоменсах. Я буду з радістю приймати ваші пропозиції щодо коміксів, якщо ви маєте якісь на думці. Хочу почути вашу думку, чи хочете ви подібного контенту? А я поки погляну з якими фх я хотів би працювати, всім гарного вечора, Цюлую, Блюз