Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Культурний Дідько
Añadido 14 jul. 2024

Культурний Дідько

@CoolDidko
Número de suscriptores: 4 392
Fotos: 1,560
Videos: 128
Enlaces: 211
Descripción:
https://www.youtube.com/@CoolDidko Якщо вам подобається і ви хочете підтримати проект, то ось: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: https://www.privat24.ua/send/29wyn
Fuente

Культурний Дідько | Вчора спілкувався з Юлією Перенчук, яка озвучила Беллу в кінотеатральн...

Logotipo de la comunidad de telegram - Культурний Дідько Культурний Дідько @CoolDidko
1 800 Vistas/Alcance 2024-10-26 11:05 Mensaje №1005
Вчора спілкувався з Юлією Перенчук, яка озвучила Беллу в кінотеатральному дубляжі. Запропонував їй ідею камео. Типу я роблю дві версії роликів з двома дубляжами і типу в кожному проговорю, чому я обрав саме ту версію, після чого голос озвучки Белли ображається на мене, мовляв, чому я обрав іншу озвучку, а не її.Але я не знав, хто озвучив Беллу в дубляжі для ТЕТ, я тільки чую, що Джейкоба і там, і там озвучив Скороходько. Я питаю Юлію і вона така: "В сенсі хтось озвучив Беллу? Я Белла! Якщо це ТЕТ, то вони належать плюсам і озвучувались на базі плюсів, а я там працюю і ніхто б не озвучив її так, щоб я не дізналася". Я скинув їй відео послухати, може упізнає голоси. Вона послухала і каже: "Ну то в обох випадках мій голос і Скороходько", а от Едварда в варіанті ТЕТ озвучує вже не Тішин, а Федінчик. Тобто в озвучці ТЕТ голоси Едварда і Джейкоба це голоси Гаррі і Рона, прикольно.🤔Шкода, але вони з Павлом не згадають як коли і чому з'явився другий дубляж і чому перший фільм мав тільки закадр😔 Актори так багато всього пишуть щодня, що тут складно все пам’ятати