Fuente
Культурний Дідько | Дописав правки до Гелстрома. Це єдиний блок, який повністю в чернетков...
2 900 Vistas/Alcance
2025-04-25 21:07
Mensaje №1615
Дописав правки до Гелстрома. Це єдиний блок, який повністю в чернетковому звуці. Така муторна робота, якщо відверто: сиди, намагайся поцілити у власні інтонації, щоб замінити якесь слово. І ладно просто в інтонації, але десь голос глуше звучить, десь дзвінкіше, і це вже залежить не від мене, а від того як зв'язки зранку лягли. Тож інколи доводиться переписувати цілий абзац. А потім порівнювати його з абзацами поруч і розуміти, що там щось з дикцією біда і переписувати цілі блоки.Сподіваюсь, завтра запишу Гелстрома + висновки і все. Залишиться тільки сісти, вирівняти весь огляд по гучності, щоб ніде нічого не відчувалось надто гучно чи надто тихо. Потім треба буде прослухати весь текст в навушниках, проконтролювати, щоб не було чути стиків звуку. А потім фінішна пряма - робиш фінальний рендер, передивляєшся, перш ніж викладати на ютуб, помічаєш помилку в монтажі, виправляєш. І так по колу, поки не знудить))Роблю все від себе залежне, щоб вже наступного тижня випустити відос, як ви зрозуміли😁