Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Community management | ком'юніті👥
Añadido 14 jul. 2024

Community management | ком'юніті👥

@CommunityCrafters
Número de suscriptores: 207
Fotos: 109
Videos: 3
Enlaces: 44
Descripción:
join, share, satisfaction 🫶 З'являються нові сенси,хочется бути корисною і щось творити Я близько 4х років займаюсь об'єднанням, нетворкінгом і останнім часом - ком'юніті https://linktr.ee/Alina_Yalova
Fuente

Community management | ком'юніті👥 | Чому ми всі соціально кволі У статті The New York Times пишуть, що це ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Community management | ком'юніті👥 Community management | ком'юніті👥 @CommunityCrafters
152 Vistas/Alcance 2024-07-14 19:46 Mensaje №264
😩 Чому ми всі соціально кволі У статті The New York Times пишуть, що це наслідки пандемії та самоізоляції, повсюдного переходу на віддалену роботу і звуження соціальних кіл із віком. Ось кілька пунктів зі статті: 🎈 Соціальні навички - це складноПід час будь-якої взаємодії ми робимо незліченну кількість інтуїтивних суджень - інтерпретуємо слова, жести і реакції іншої людини. Коли в нас багато практики, ми вчимося робити все це на автоматі. Але щойно її стає менше, ця навичка втрачається.🎈 Як нам стає ніяковоВід ізоляції мозок перемикається в режим виживання, що знижує нашу здатність правильно розпізнавати соціальні сигнали і доречно на них реагувати. І ось уже злегка критичний коментар у ваш бік здається образою, а косий погляд - знаком, що вас ненавидять. Одночасно ми дедалі більше зачиняємося і починаємо уникати нових зустрічей і розмов.🟡 Чому нам важливо соціалізуватися?Навіть найзавзятіші інтроверти потребують компанії. Це закладено в нас еволюцією, адже історично бути частиною групи було безпечніше. Тому наш мозок сприймає ізоляцію як серйозну загрозу, а почуття самотності - такий самий біологічний сигнал, як спрага або голод.🟡 Що робити?Потроху збільшувати кількість соціальних відносин, підтримувати зв'язок з тими, хто вже є в вашому соціальному капіталі і так само його поповнювати. Ходити на зустрічі, не боятись вітатись чи питати щось першим і тд, вступати в ком'юніті, знаходити та пробувати різні хобі. 💬ЧИ відчуваєте ви складність в зав'язуванні нових стосунків?Якщо так - як з цим ладнаєте?