Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Христоцентризм
Añadido 06 ene. 2025

Христоцентризм

@Christocentrism
Número de suscriptores: 813
Fotos: 18
Enlaces: 10
Descripción:
Постійні роздуми про Ісуса в усій Біблії ✝️ #Христоцентричність • #ПророцтваПроІсуса 📅 Пости: вт / чт / сб 💬 Обговорення → [чат] Автор каналу Андрій Вершигора пастор церкви Ковчег м. Дніпро, Україна.
Fuente

Христоцентризм | Христос — наше Місто-притулок📖 Числа 35:9–34У стародавньому Ізраїлі Бо...

Logotipo de la comunidad de telegram - Христоцентризм Христоцентризм @Christocentrism
145 Vistas/Alcance 2025-08-12 05:00 Mensaje №196
🔹 Христос — наше Місто-притулок📖 Числа 35:9–34У стародавньому Ізраїлі Бог дав наказ створити міста-притулки. Це були особливі місця, куди міг утекти той, хто ненавмисно позбавив життя іншу людину. Там він був у безпеці від кровомесника — родича загиблого, який мав право на відплату.Але є кілька важливих деталей, які відкривають перед нами глибокий сенс:Винний мусив залишатися в місті аж до смерті первосвященика (Чис. 35:25).Лише після смерті первосвященика він міг повернутися додому — вільним і без страху переслідування.Якщо він залишав місто-притулок раніше, то опинявся під загрозою смерті (Чис. 35:26–27).Це – яскравий образ Євангелія:Ми — духовні винуватці, бо згрішили перед Богом і заслуговуємо суду.Христос — наше Місто-притулок. Лише перебуваючи в Ньому, ми в безпеці від осуду.Як і в Ізраїлі, свобода приходила після смерті первосвященика — так і ми отримали остаточне прощення через смерть нашого Первосвященика, Ісуса Христа (Євр. 4:14–16).Якщо людина залишала місто-притулок, вона опинялася в небезпеці. Так само, якщо хтось відкидає Христа, то залишається під Божим гнівом (Ів. 3:18).💡 Євангеліє в цьому образі просте й величне: Христос не просто наш захист — Він Сам заплатив Своїм життям, щоб ми могли вийти з в'язниці страху й смерті. І тепер, перебуваючи в Ньому, ми маємо вічну безпеку.✝️ «Тож, немає тепер жодного осуду тим, які в Ісусі Христі…» (Рим. 8:1)#Числа #4Мойсея #Безпека #Христос #христоцентризм