Fuente
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Мрії про «справедл...
5 800 Vistas/Alcance
2024-11-28 21:44
Mensaje №23501
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Мрії про «справедливий мир» і політика реальності від Кіта Келлога. Умови миру – погляд із США…" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=8tmnOXt4uNs===Дональд Трамп визначився з кандидатурою Кіта Келлога на посаду спецпредставника США щодо України та росії. І це дає підстави значно чіткіше моделювати близькі події: припинення вогню, перемир’я, а також позиції, які готові визнати за Україною та нашим ворогом ті, хто будуть диктувати умови. Прогнози й оцінки полегшує те, що Келлог ще в липні представив Трампу й громадськості основні принципи свого плану. Тоді він з великим скепсисом, але все ж казав, що Україні потрібно допомогти зайти в ці переговори із сильними позиціями. На жаль, з того часу укрвладою було зроблено надто багато для того, щоб ці сильні позиції більше не розглядалися. Я спробував для початку вималювати ту ретроспективу, через яку в США дивляться на війну й перспективи в ній України. У нас скоро будуть усі, а найперше Зе і його пропагандисти, кричати, як нас кинули, як домовилися проти нас з москвою. Ні. Це тільки жалюгідне самовиправдання. Американці мали змогу оцінити рукотворне руйнування шляху до перемоги України. Перемога ж може бути різною, але це точно не поразка. Переконаний, що зараз нам продиктують умови, в яких Україні відведена роль сторони, яка програє у війні. З усіма наслідками цього. Завдання США зробити все так, щоб поразка України вже в переговорах не стала абсолютною катастрофою, хоча всі так звані «компроміси» будуть виключно за наш рахунок. Найперше, територіально, але й частково політично. А москва не повинна вповні насолодитися й, головне, скористатися своїм тріумфом. Бо переможцем має стати не путін і тим більше не Зеленський, а тільки Трамп.Сьогоднішній сюжет якраз про ці реалії, в яких найімовірніше, будуть вестися переговори й визначатиметься наше майбутнє. Для Трампа й Келлога нема такого поняття, як «справедливий мир». Не існує. Щоб його отримати, треба було просто не допуститися наступних речей, які скоїли спершу безвідповідальні виборці, а потім уже ця влада: 2019-21-ий – відмова від підготовки до війни і втрата всього наявного потенціалу, 22-ий – втрачена перемога, 23-ій втрачений шанс на перелом і звільнення хоч частини територій, 24-ий – зруйнована оборона. А ще треба було до переговорів від самого початку допускати дорослих, яких поважають і через яких проектують повагу й на всю країну. А інакше залишається ота «реальна політика», яка нині не на нашу користь, бо там нема такого поняття, як «справедливий мир»…