Fuente
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "«Міжконтинентальна...
5 300 Vistas/Alcance
2024-11-22 21:13
Mensaje №23376
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "«Міжконтинентальна балістика б’є по Україні, катастрофа!» Розслабтесь. У нас страшніша Зе-бомба діє…" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=OfPae9QspFU===Сьогодні без довгих передмов. Не встигаю. Просто дістали всі ці психологічні ігрища навколо отого «уперше в історії міжконтинентальною балістичною ракетою вдарили по Україні». Та з цим «вироком-2019» у нас усе, що в найгірших снах не могло примаритися, отак уперше в історії стається. Насправді, по Україні прилетіла інформаційна бомба. Саме для цього й тільки для цього запускали оту вундер-вафлю без бойової начинки. Та й спрямована вона була в цьому інформаційному просторі не зовсім на нас. Це вже наша горе влада зуміла з «партньорамі» спільне іпсо проти українців розкрутити. Навколо цієї до крайності безглуздої атаки розкручується купа різних технологій. Не робиться лише того, що слід було зробити – замість пудрити вуха українцям, винести цей черговий злочин на Радбез ООН і всі можливі міжнародні площадки. А населення заспокоїти, бо якраз у цьому випадку паніка недоречна. Будь-яка шахедна атака приносить значно більше горя й руйнувань, ніж це безглуздя.Пробую тут трошки розібрати цю всю історію та пару ІПСО навколо неї. А ще відповісти на кілька питань глядачів. Але основний висновок: от якраз зараз панікувати точно нема потреби. Тому заспокоюємося, видихаємо й слухаємо заспокійливий розбір на атоми цієї дурнуватої воєнної авантюри.