Fuente
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Появився доволі своєрідний лист 51 нобелівського лауреата щодо війни в...
7 200 Vistas/Alcance
2024-07-14 14:47
Mensaje №20873
Появився доволі своєрідний лист 51 нобелівського лауреата щодо війни в Україні:https://novayagazeta.ru/articles/2024/07/13/ne-ubivat-drug-druga-a-spasat-planetu З того, що знаю, ініціатором його виступив Дмітрій Муратов - расєйський журналіст і редактор "Новой Газєти", лауреат премії за 2021 рік. Публікую посилання на текст, розміщений у "Новой Газєтє". Відповідно, в них зірочками замінили заборонені в раші для друку слова. Там переважно "війна". Але й так у листі переважає формулювання "український конфлікт" - якісь трошки дивні підходи нобелівських лауреатів, які бояться назвати війну війною. А ще там типова расєйська особливість, яка єднає рашу й зе-владу - війну вони обліковують тільки з 2022 року. Про зміст багато писати не стану, самі прочитаєте за посиланням. Просто відмічу, що це практично копія того, з чим приїжджав Орбан. Порядок дій наступний: 1) припинення вогню; 2) обмін полонених, повернення заручників та тіл загиблих; 3) початок переговорів. Я тут не коментую самих підходів, я про методологію. Проглядається дуже явна й багатоешелонована кампанія. А те, що це нобелівські лауреати, то не піддавайтесь ілюзіям статусу. Їх доволі часто просять підписати різні звернення. Якщо ініціатор також лауреат Нобеля, а в тексті нема чогось явно провокаційного, переважно підписують, особливо ті, хто по хімії, фізиці, економіці.... Тут більш показово, кого нема з лауреатів премії Миру. До речі, недавно було подібне звернення нобелівських лауреатів не признавати обрання путіна президентом. То ймовірний ініціатор цього звернення Муратов того підписувати не забажав. Це ставлю тут не для дискусії по суті, а просто для акценту, що пішла реальна організована кампанія. І важлтво прорахувати, хто за нею стоїть, щоб не втрапити в пастку.