Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Número de suscriptores: 47 491
Fotos: 14,800
Videos: 4,450
Enlaces: 5,310
Descripción:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Fuente

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | ️⬆️⬆️16:20 «Ігор Рейтерович сказав, що для наших європейських партнері...

Logotipo de la comunidad de telegram - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
4 780 Vistas/Alcance 2025-10-05 12:17 Mensaje №28260
⬆️⬆️⬆️16:20 «Ігор Рейтерович сказав, що для наших європейських партнерів зеленський є тим самим "сучим сином", яким диктатор Самосу був для американців. Що ви про це думаєте? Якщо це так, де межі цієї підтримки, за якою він буде просто "сучим сином"? І яка ваша думка про Рейтеровича та його канал "Цинічна політика"?»23:10 «Актуалізація законопроєкту 6326 - це що, на Вашу думку? Прогрів зелекторату перед виборами? Пришвидшення синхронізації зі столицею КВНу? Намагання розчарувати ЄС будь-якою ціною? Прелюдія до закону про «іноагентів»? Чи все це наслідок того, що пропаганда ідіотизму не заборонена в першу чергу?»25:22 «Що ви знаєте про переведення трудових книжок в електронний формат? І куди потрібно звертатися щоб це зробити?»29:35 [Питання про катастрофічне забруднення українських земель унаслідок війни й складність та тривалість відновлення] «Для повного розмінування територій знадобиться 50-80р. Для аграрної країни це дуже сильний удар по економіці, оскільки, зусиллями путіна-зеленського, уже знищена наша металургія, втрачені енергетика і надра. За рахунок чого будемо жити після війни?»38:51 «…Чи чули Ви про такого блогера Antona Yavny - хто він такий і чим "дихає"? Живе в Канаді».42:25 «Як оте зелене квартальне лайно зуміло взяти в заручники всю країну? Був совок, кравчук, кучма, Ющенко, яник, Порошенко - ну ж не було такого гіпнозу і тупої овечої покірності!? Блазень з кварталу очарував усе насєлєніє України? Чим? Красою?- смішно. Розумом?- ще смішніше. Ну чим він їх узяв? І довів країну до розрухи, війни, смерті, але телята мовчать і люблять… Як так?»52:02 «Як Ви оцінюєте шанси на виживання Британії? Там уже 40% мігрантів, які розвалюють країну на чолі з окупаційною владою. Живуть там знайомі, в них дуже не оптимістичні прогнози. Те ж саме можна сказати про деякі європейські країни на чолі з Урсулою».1:00:02 «У нас в регіоні 2 дні лила злива частина обл. центру пішла під воду. Після стихії на місце події прибув дах всія контрабандистів Кіпер. Це він уже містить на місце Труханова?»1:03:47 [Довге питання про загрози газопостачання взимку]1:11:52 [Технічне питання про платний доступ до контенту в колег, конспектування й інше]1:18:48 «Ви казали, що наказ зелі наступати буде злочинним та призведе до прориву фронту. Чи будуть протести проти цього, схожі на картонний Майдан? Бо проти останнього такого наказу взагалі ніхто не протестував та мовчки пішли на штурм, хоча зрозуміло, що єдиний шанс України зупинити рашистів - це сидіти в глухій обороні, щоб їх убитих було в десять разів більше, тільки тоді вони зупиняться. Якщо б зеля не зробив Курську авантюру та провальний наступ, то тепер було би більше людей та техніки, щоб тримати фронт. Дивно, що проти ідіотських рішень на фронті ніхто не протестує та дозволяє зелі масове знищення людей».1:28:05 «Я не розумію, чому всі обговорюють: буде балотуватися зе на другий термін (ця *** не відповіла ще за перший термін), коли він уже 7 рік президент, на яких підставах він може балотуватися? Як він може балотуватися, коли він не відповів за вагнергейт (сам зізнався в державній зраді) і за ковід і це можна перелічувати до нескінченності й який може бути президентський імунітет? Який, до біса, імунітет він може мати?1:33:55 «"Позавчора" поодинокі шлюхеди залітали на територію ЄС, "учора" вже зграї шлюхедів. І активація 4 ст НАТО. "Сьогодні" 3 винищувачі (чув, що з Кинджалом) ЦІЛИХ 12 хв літали біля Талліна. І знову, Естонія ініціює консультації по 4 ст. А пам'ятаєте, в жовтні 2015 кацапський винищувач залетів ЛИШЕ на 35 секунд, і Ердогану не треба було ні 4 ст, ні 5 ст НАТО -збили. А тут "стурбовані", "дуже стурбовані". То пуйло "завтра" зажене умовних 10-20 орків своїх, скаже заблукали. Вже навіть Кіт Келлог каже, що пуйло хоче відновити імперію (а там якраз і були Балтика, Польща і ін). На мою особисту думку, пуйло все ж таки змусить активувати 5 ст. Чи терпіння безмежне в НАТО?»