Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Número de suscriptores: 47 491
Fotos: 14,800
Videos: 4,450
Enlaces: 5,310
Descripción:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Fuente

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Тетяна Чорновол у ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
6 650 Vistas/Alcance 2025-09-18 19:55 Mensaje №28100
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Тетяна Чорновол у Раді. А.Парубія визнають Героєм України. А ще: «Зе-друзям все, а народу – закон»". Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=VKnPhGiXxqM===Маємо дві добрі новини, які трошки додають оптимізму. Тетяна Чорновол сьогодні визнана ЦВК народною депутаткою України. Її дуже бракувало в цій Раді. І це чесно, що саме вона займе місце Андрія Парубія. Але цій події передувало доволі багато інших. Адже Тетяна вже мала можливість увійти в Раду й відмовилася. І попри дуже недобрі зміни в нашій Армії, які зачепили і її, вона навряд чи так легко погодилася піти з фронту. Там сам Петро Порошенко, як виглядає, її переконував. Але це дуже потрібно. А те, як біситься уся промосковська й зеленорота наволоч – кращий доказ цьому.Ще одна добра новина – владі таки довелося поступитися ще на один крок на цій нелегкій дорозі до справедливості, коли Андрію Парубію неодмінно має бути посмертно присвоєна найвища нагорода – звання Героя України. Зе-режим, немов нечисть на Водохрещу опирається. Але ще два кроки зроблено. Хряк усе ж відправив до Зе звернення з підписами майже всіх фракцій і груп. А в Раді після вчорашнього скандалу, слуги таки перенесли голосування за запити до зепрідента й серед них про відзначення Андрія. За результатами голосування бачимо, який там опір. Але ще один крок зроблено. Нікуди те паскудство не подінеться. Не сумніваюся, що крові воно ще нам усім поп’є, але указ про нагороду таки підпише.І третя подія вже менш однозначна. Сьогодні Рада проголосувала вельми сумнівний законопроєкт, який одні називають шляхом до діджиталізації країни, а інші цифровим рабством. Я не противник самої ідеї розширення оцифрованих реєстрів. Але бачу геть не оптимістичні тенденції й ознаки. Й ними ділюся в цьому сюжеті. От є до цього закону три контраргументи. Перший - це вже надмірні ознаки орвеллівської непомірної уваги держави до всього буття своїх громадян. Друге – це дірявість самих реєстрів, присутність серед розробників (найперше в Дії) рашистських агентів та посилення небезпеки витоків інформації при гіперболізованому накопиченню всіх баз даних в одному соціальному реєстрі. Третє – це цілковите перевертання з ніг на голову принципу цифровізації суспільства і влади. Усе протилежно до цивілізованого світу. У них контроль найперше громадян за владою, а в нас влади за громадянами.І от Бог же шельму мітить. Як умисно, саме сьогодні відбулися дві події, які підтвердили ці контр-аргументи. Стався масований і дуже небезпечний для громадян і бізнесу витік при чергових експериментах такого собі ресурсу е-нотаріат. А щодо останнього аргументу, то, як навмисно, саме сьогодні Зе підписав закон, яким закриває ряд реєстрів щодо влади і її представників. Декларування та його відкритість були підставою для євроінтеграції й безвізу. А тепер під фальшивим приводом безпеки суспільство втрачає можливість відстежувати збагачення й корупційні статки своїх слуг… Отак: влада дуже хоче і зможе бачити й знати все про своїх пролів. Великий брат стежить за тобою. Але дуже-дуже не хоче, щоб отой народець міг щось зайве довідатися про свою владу, яка лише від нього отримує свої права й повноваження. Якось не дуже вписується в 5-ту статтю Конституції.