Fuente
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Є такий чудовий канал з неймовірними ШІ-ілюстраціями до нашої дійсност...
12 300 Vistas/Alcance
2025-08-03 14:25
Mensaje №27481
Є такий чудовий канал з неймовірними ШІ-ілюстраціями до нашої дійсності Зелебоба Ai. Рекомендую підписку, найперше, заради хорошого настрою. А ще їхніми творіннями можна шикарно ілюструвати свої дописи, звісно, з посиланням на авторство. Там стільки всього, що на будь-яку тему вистачить. А мені їхня серія картинок якось одну гарну аналогію підкинула. В них було чимало замальовок з козою — там з нею возяться і сам zеля, і zеля разом з Бенею.Не знаю, що вони мали на увазі - штучний інтелект іноді підкидає несподівані асоціації. От у мене вони й виникли. Якраз гоував сюжет про те, як zейло, перетнувши чергову червону лінію, раптом опинився в іншій реальності, де вже нема мораторію на критику цієї пожованої істоти в стилі "а-ля бомжара-нарік". Й де прямо говорять, що в України є двоє ворогів: пуйло і zейло, і ще питання, хто небезпечніший. А в середині країни з нього стали просто насміхатися в найдошкульніший спосіб. А раніше ж усякі наші журнашлюшки й ЛСД, навіть опозиційненькі, до уср*чки боялися.Я тоді в заголовок виніс слова, що "zе сам для себе знайшов яйце януковича". А глянув на їхні ілюстрації з козою й прийшла ідея зовсім іншого початку запису. Зараз під неділю вирішив висмикнути його із ютюб, трошки причесати й ще раз нагадати оту калабрійську бувальщину, яка перенеслася в українську реальність. Отже:============="Згадав стару калабрійську бувальщину з району Корільяно ді Калабро. Розповів її мені управитель нашого кемпінгу, коли я розпитував про коротшу дорогу до одного містечка, а саме там ця історія трапилася. Це реально відбулося, просто пізніше вже на Сицилії її перетворили на анекдот.Там один дон гірко нарікав, що він же і сім’ю створив, і у війну на боці американців воював та орден заслужив, і сенатором побував, і церкву збудував і був головним авторитетом та старійшиною свого міста, і міг залишитися в пам’яті вдячних городян ще сотнею поважних справ, але ж смикнув, каже, мене дідько раз після графинчика ґраппи підібратися ззаду до тієї клятої кози…zеленському, окрім отієї умовної кози, чимось добрим і корисним похвалитися не вийде. Але, принаймні, уособленням абсолютного й безумовного зла десь другим після путіна він виглядав доволі потужно й страшно. Дика й суцільна брехня. Арешти патріотів Антоненка з товаришами за підказкою пуйла, розмінування, розблокуваання, розведення, роззброєння… Розграбування бюджетів і ковідного фонду на свої не менш крадійські дороги, через що померли від ковіду тисячі українців, які мали шанс врятуватися. Непідготовка до війни, приховування, відкриття шляху ворогу, брехня й переконування не евакуюватися, через що сотні тисяч загинули, а мільйони зазнали страшної катастрофи. Й усі мешканці України пережили справжнє пекло на землі. Арештовані бойові командири й возвеличені зрадники… Ще годинами можна перераховувати «подвиги» цього вироку країні. Це гарантовано не те, чим би хвалилися лідери цивілізованих країн. Але в нас же були ті дивні люди, які за оце проголосували в 2019 році. І як це не дивно, досі кип’яточком пісяли після кожного його зловживання чи злодіяння…А гонорові борцуни, журнашлюшки й активісти по виклику, які не боялися ні кучми, ні ющенка, ні януковича, а Порошенка взагалі доймали (за гроші Курченка, звісно), при виді цього недоумкуватого інфантильного створіння раптово понабирали в ротики зеленого лайна й тихенько мовчали в хусточку й навіть піпікнути боялися.І раптом смикнуло ж його, як би це метафорично висловив калабрійський дон, зайти ззаду до тієї клятої кози. А в нашому випадку вимахнутися проти статусу САП/НАБУ...
От десь так. А каналу Зелебоба Аі дякую, що навели на ідею.