Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Número de suscriptores: 47 491
Fotos: 14,800
Videos: 4,450
Enlaces: 5,310
Descripción:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Fuente

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | ️⬆️⬆️А тепер про самозакоханих малограмотних бовдурів і вже їхні рефор...

Logotipo de la comunidad de telegram - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
7 180 Vistas/Alcance 2025-07-15 15:28 Mensaje №27156
⬆️⬆️⬆️А тепер про самозакоханих малограмотних бовдурів і вже їхні реформи. Оце пожоване й заросле наліпило вже цілу купу "державних свят", які так називати мало б бути просто соромно. Згадайте хоч національну єдність, якою воно покривало своє бажання здати Україну ворогу без опору... Із святом державності взагалі абсурд. Цей нарцис забажав на свій день іменин намалювати державне свято. І це при тому, що воно ж саме заявило, що атеїст-безбожник. Тому це вже було блюзнірством. Але то ще не все. Далі мова про тупу неграмотність.Яка дотичність хрещення нашої Батьківщини до поняття державності? Перше, держава в середньовіччі - це трохи щось інше, ніж ми розуміємо нині, з усіма отими династичними особливостями. Але ж із прийняттям християнства за певний час, через помилки в реалізації рішень, ми мали якраз послаблення державності. Що, однак, не применшує значимості самого явища. Але впливи вчорашніх ворогів - Візантії різко зросли, а своя влада послабилася. Не було започатковано зразу жорсткої вимоги про створення виключно власної, а не грецької ієрархії, як це робилося в католицькому світі. І на відміну від нього, в східних церковних традиціях саме Візантія через свою ієрархію ослабила державну силу Руси-України, з чого пішли надалі розколи й ослаблення.Тому прив'язка поняття Державності до Хрещення з Візантії могла прийти в голову тільки абсолютно безграмотному й дуже самозакоханому недорослю. Зрештою, його цікавило лише одне - приліпити свято Державності на власні іменини. Хоча негативна символіка виявилася доволі пророчою... Тому з надуманим і штучним Днем Державності, перепрошую, вітати сьогодні не стану. В нас є День Незалежності. Якої вам ще державності треба?