Fuente
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Кіт Келлог зробив ряд заяв щодо переговорів у Стамбулі 2 червня. Основ...
9 100 Vistas/Alcance
2025-05-30 05:44
Mensaje №26305
Кіт Келлог зробив ряд заяв щодо переговорів у Стамбулі 2 червня. Основне - обом 💩💩 дають зрозуміти, що їхній міжсобойчик та всілякі ігри в стилі перекидання гарячої картоплини з однієї руки до іншої викриті. За переговорами будуть стежити на місці радники США, Німеччини, Франції, Британії. Це добре. Безпосередньо посередниками, схоже, не будуть. Це погано. Але все ж. В самих переговорах, імовірно, братиме участь представник Туреччини.Також Келлог заявив, що:* США отримали меморандум із пропозиціями щодо припинення вогню від України. Документ вміщує 22 вимоги і вони доволі прийнятні — на думку Сполучених Штатів. (Населенню України знати про свою долі не положено - дуже секретно, жодних витоків).* Українська сторона досі не отримала російського меморандуму. (Хоча його основний зміст був вкинутий у пресу).А це вже для нас цікаво:"Я б порадив Києву утриматися від заяв про те, що Україна не братиме участі в мирних переговорах із росією. Ви маєте показати, що налаштовані серйозно. Головна мета переговорів — досягти припинення вогню та припинити вбивства".А що таке? Оце Zе знову погодилося виконати роль поганої маріонетки пуйла і допомогти йому зірвати переговори й відкрити можливості на 3-6 місяців продовжити наступ і терор проти українців? І зробити це безкарно з боку США та Європи, мовляв, "ми же хатєлі, а єто оні фсьо..." Бо в нас Zейло нічого схожого не заявляв, але ж крутиться, як в'юн на сковороді. Особливо після "дружнього" спілкування з канцлером Мерцом.