Fuente
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Суми – невже політ...
7 500 Vistas/Alcance
2025-04-14 20:15
Mensaje №25596
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Суми – невже політичні танці на крові??? Хто проти військових та за росію? І для кого цей сценарій?" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=4DNZOCa__oc===Нині вже можна більше сказати про ту страшну трагедію й про те, як хтось за завданням, хтось на емоціях, відіграли на відбілювання расєї й пуйла за цей страшний злочин. Потім ті самі люди робитимуть обурені вирази облич і вигукуватимуть: Трампе, Європо! Чому злочинець знову залишився безкарним?! А в дзеркало глянути не здогадаються. Бо насправді, десь фальшиві, як у Безуглої, а в когось і щирі та доволі правдиві звинувачення мають під собою певні підстави. От лише «добрими намірами» встелена дорога до пекла. Треба було думати про результат своїх заяв Тій же Безуглій за виправдання агресора й перенесення вини на Україну вже подякувала рашистська пропагандистка сімонян…Тут описую три серйозні наслідки невмілих висловів, які спрацювали проти наших захисників – це перше. Бо вже не перший місяць в Україні розкручується чи то владний, чи рашистський (а може й спільний) тренд, що військові – це джерело небезпеки, загрози, нехай собі тримаються подалі. А друге – це вже навіть не оцінки, а реальний факт. Ворога отими маніпуляціями про урочисте нагородження в центрі міста наших бійців остаточно відмили від відповідальності. Відтепер це буде проходити під заголовками: «рф ударила по українських військових. На жаль, є загиблі серед цивільних». А вину за трагедію вже розподілили порівну між рашею та Україною. Винуватець – голова Сумської ОВА? Забудьте. Зе своїх не здає й навіть такого не коментує. Про Артюха та його імовірну причетність забудуть уже завтра. А антиукраїнський тренд уже працює в світі. Он, заява Трампа про «помилку». Отак! А помилка в його розумінні – це не злочин. Отак спрацьовують невдалі «добрі наміри». Є в мене ще жорсткіші припущення. Про них наприкінці сюжету. Писав понад дві години тому й згадував, що якщо після всього цього готовність до прискореного перемир’я на особливо болісних умовах підтвердиться, то той варіант змови на крові для «примушування українців до миру» (не влади, а саме українців!) стане для мене безальтернативним. Зараз бачу ряд заяв, які доволі певно підтверджують саме такий дикий перебіг подій. Зрештою, з цим ще почекаємо на остаточне визначення. Все таємне колись стає явним…